loading
Aveti intrebari? Contactati-ne 0720 33.86.71
Importator pentru Romania al
Miller Electric USA

Consumabile si piese de schimb Kemppi

Consumabile si piese de schimb Kemppi

Cod produs: consKemppi


Va oferim toata gama de consumabile Kemppi si piese de schimb Kemppi.
Comanda:

Descriere scurta

Va oferim toata gama de consumabile Kemppi si piese de schimb Kemppi.

Descriere lunga

7990635 TIGHTENING BUSH 1,0
7990636 TIGHTENING BUSH 1,6
7990637 TIGHTENING BUSH 2,4
7990640 TIGHTENING BUSH 1,0
7990641 TIGHTENING BUSH 1,6
7990642 TIGHTENING BUSH 2,4
7990655 TIGHTENING BUSH 1,6
7990656 TIGHTENING BUSH 2,4
7990657 TIGHTENING BUSH 3,2
7990660 HOUSING F TIGHT.BUSH 1,0
7990661 HOUSING F TIGHT.BUSH 1,6
7990662 HOUSING F TIGHT.BUSH 2,4
7990663 HOUSING F TIGHTENING BUSH 3,2
7990680 HOUSING F TIGHT.BUSH 1,0
7990681 HOUSING F TIGHT.BUSH 1,6
7990682 HOUSING F TIGHT.BUSH 2,4
7990683 HOUSING F TIGHT.BUSH 3,2
7990684 HOUSING F TIGHT.BUSH 4,0
7990700 HOUSING F TIGHT.BUSH 1,0 LENS
7990701 HOUSING F TIGHT.BUSH 1,6 LENS
7990702 HOUSING F TIGHT.BUSH 2,4 LENS
7990703 HOUSING F TIGHT.BUSH 3,2 LENS
7990710 HOUSING F TIGHT.BUSH 1,0 LENS
7990711 HOUSING F TIGHT.BUSH 1,6 LENS
7990712 HOUSING F TIGHT.BUSH 2,4 LENS
7990713 HOUSING F TIGHT.BUSH 3,2 LENS
7990714 HOUSING F TIGHT.BUSH 4,0 LENS
7990730 ELECTR. SHIELD SHORT
7990731 ELECTR. SHIELD SHORT
7990734 ELECTRODE SHIELD MEDIUM
7990735 ELECTRODE SHIELD MEDIUM
7990740 ELECTROD SHIELD LONG
7990741 ELECTROD SHIELD LONG
7990760 GAS NOZZLE N:O 4
7990761 GAS NOZZLE N:O 5
7990762 GAS NOZZLE N:O 6
7990763 GAS NOZZLE N:O 7
7990764 GAS NOZZLE N:O 8
7990765 GAS NOZZLE N:O 10
7990766 GAS NOZZLE N:O 4
7990770 GAS NOZZLE N:O 5
7990771 GAS NOZZLE N:O 6
7990772 GAS NOZZLE N:O 7
7990773 GAS NOZZLE N:O 8
7990775 GAS NOZZLE N:O 10
7990776 GAS NOZZLE NR.12
7990779 GAS NOZZLE, LENS N:O 4
7990780 GAS NOZZLE, LENS N:O 5
7990781 GAS NOZZLE, LENS N:O 6
7990782 GAS NOZZLE, LENS N:O 7
7990783 GAS NOZZLE, LENS N:O 5
7990784 GAS NOZZLE, LENS N:O 6
7990785 GAS NOZZLE, LENS N:O 7
7990786 GAS NOZZLE, LENS N:O 8
7990787 GAS NOZZLE, LENS N:O 11
7990788 GAS NOZZLE, LENS 10
7990789 GAS NOZZLE, LENS N:O 12
7990790 O-RING
7990791 O-RING
7991424 GEAR WHEEL WITH AXLE
7991425 GEAR WHEEL WITH AXLE FU-MOTOR
7991426 NEEDLE BEARING KSV 5035/263
7991428 WOODRUFF KEY FU PROMIG
9370125 RUBBER HOSE 8/5 BLUE BRAIDED
9370126 PLASTIC HOSE 5/8
9370160 URETHANE HOSE 10.5/7
9370161 URETANE HOSE 13/9
9370163 PLASTIC HOSE 9/7
9370165 PLASTIC HOSE 11/9
9370168 PLASTIC HOSE 8/6 LD/PE
9370170 SILICONE HOSE 5/8
9370176 PROTECTION HOSE 36/32
9370178 RUBBER HOSE 47/45
9370179 RUBBER HOSE 37/35
9370184 PLASTIC HOSE 3.8/6.5 BLACK
9370186 WATER HOSE 25/19
9373210 RUBBER TUBE GAS HOSE 6MM (BLACK)
9373215 RUBBER HOSE 10/17 MM
9373216 RUBBER HOSE 13 MM
9373221 RUBBER HOSE 13/9 NEOPREN
9373224 RUBBER HOSE 18/15 NEOPREN
9373225 RUBBER HOSE 20/16
9373226 RUBBER HOSE 20/17
9373228 KUMIL.19,5/18 EPDM
9373230 RUBBER HOSE 27/25 NEOPR.
9373238 RUBBER HOSE 23,5/21,5
9373239 RUBBER HOSE 23,5/20
9373282 RUBBER HOSE 28/25
9373295 RUBBER HOSE 42/38
9377119 HOSE CLAMP
9377120 HOSE CLAMP
9377121 HOSE CLAMP
9377122 HOSE CLAMP
9377123 HOSE CLAMP
9377124 HOSE CLAMP
9377125 HOSE CLAMP 8-14
9377126 HOSE CLAMP
9377127 HOSE CLAMP
9377128 HOSE CLAMP
9377130 HOSE CLAMP 13-20 MM
9377147 HOSE CLAMP 38-50MM
9377150 HOSE CLAMP 25-40
9410104 HEXAGONAL NUT M4 DIN 934-8 ZN
9410108 HEXAGONAL NUT M8 DIN 934-8 ZN
9410109 HEXAGONAL NUT M10 DIN 934-8 ZN
9410112 HEXAGONAL NUT M12
9410113 KUUSIOMUTTERI M12 DIN936-17H MATALA
9412690 SQUARE NUT
9420108 WASHER M8 DIN 125 A ZN
9420111 WASHER M10 DIN 125A ZN
9420116 WASHER M16 DIN 125 A ZN
9420120 WASHER M20 DIN 125 A ZN
9420505 WASHER
9420506 WASHER
9420507 WASHER 10,5 X 30 X 2,5
9420510 WASHER 10X16X0,2 DIN 988
9420720 WASHER M6 SFS3 738 25 ZN
9420740 WASHER M10 SFS 3738 25 ZN
9423103 SPRING WASHER M3 DIN 127B ZN
9423108 SPRING WASHER M8
9423109 WASHER M10 DIN127B ZN
9423210 SPRING WASHER
9424103 WASHER M3 550303-44 NOMEL
9424104 WASHER M4 550403-44 NOMEL
9424105 WASHER M5 550503-44 NOMEL
9424106 WASHER M6 550603-44 NOMEL
9424108 WASHER M8, 550825-44 NOMEL
9424212 WASHER M12
9424215 WASHER JZ R3/8
9424218 WASHER
9424560 WASHER M6 DIN 137 B ZN
9425203 LOCKING WASHER D2.5 BN6937
9425216 WASHER D16
9425220 LOCKING RING F SHAFT D20
9430523 HEXAGONAL NUT M5X20
9430604 HEXAGONAL NUT M10X25 DIN 933 8,8ZN
9431560 NYLON SCREW M5 X8
9432350 HEXAGONAL SCREW UNF3/8X64 8.8ZN (93
9432801 SCREW M3X12 7985 Z ZN
9432802 SCREW TORX T15 M3X14
9432822 SCREW M5x12 WITH WASHER
9433001 SCREW M3X6 DIN 7985 Z ZN
9433003 SCREW M3X8 DIN 7985 Z ZN
9433004 SLOT-HEADED SCREW M3X10 DIN 7985 Z
9433022 SLOT-HEADED SCREW M4X6 DIN7985 Z ZN
9433024 SCREW M4X10 DIN 7985 Z ZN
9433027 SCREW M4X20 DIN 7985 Z ZN
9433028 SCREW M4X25 DIN 7985 Z ZN
9433031 TORX SCREW M4X40
9433043 TORX-URAR. M5X8 DIN7985 T25 ZN MUS
9433046 SCREW M5 X 16 DIN 7985 Z ZN
9433047 SCREW M5X20 BLACK
9433066 TORX SCREW BLACK M6X16 DIN 7985 T25
9433068 SLOT-HEADED SCREW M6X25
9434042 HEADSCREW/CROSS REC. M5X10 COUNTERS
9441060 AKSELIRUUVI
9441064 SIX-HOLE SCREW M6X12
9441090 HEX SOCKET SCREW M8X12 BN1206
9444405 CLAMPING SCREW M4 X 8 DIN 417
9444501 HOLD SCREW M4 X 4 DIN916
9444502 FASTENING SCREW F FEED ROLL MINARCM
9449022 SCREW 3,5X9,5 DIN 7981C DELTA
9449037 SCREW M4,8 X 13
9449232 SCREW M5X12 DIN 7500C DELTA
9449233 TORX SCREW BLACK M5X16
9449310 SÄÄTÖRUUVI
9449401 PT SCREW BLACK 3X12 TORX15
9449461 SCREW FOR PLASTIC
9449481 SCREW 6X16 TORX
9449732 SCREW M4/L8/M4
9449736 KOROTUSPALA BN3321 MSN M5X15 KEM 26
9451010 TORX SCREW BLACK M5X10 T25ZN DIN79
9470296 SPRING COTTER
9472501 PIN
9475007 SAFETY RING 10 X 1 DIN 471
9475009 SAFETY RING 12 X 1 DIN 471
9476513 SEEGER RING 8 DIN 6799
9476514 SEEGER-RING
9480207 CUP SPRING 12.5X6.2X0.7
9480260 CUP SPRING
9482315 PRESS SPRING
9483062 FEED ROLL V 0.6/0.8 COOP
9483063 FEED ROLL KN 0.9/1.0 COOP
9483064 FEED ROLL KN 0.9/1.2 COOP
9483065 FEED ROLL U 1.0/1.0 COOP
9483066 FEED ROLL V 0.8/1.0 COOP
9483067 ADAPTER FOR FEED ROL COOP
9483070 FEED ROLL V 0.6/0.8
9483071 FEED ROLL V 0.8/1.0
9483072 FEED ROLL U 1.0/1.2
9483073 FEED ROLL KN 0.8/0.9
9483074 FEED ROLL V 1.0/1.2 COOP
9483075 FEED ROLL PLAIN V 1.0+1.2
9484064 SPRING MT/PMT
9484078 STEEL SPIRAL 1,4-1,6 YELLOW
9484082 LINER 1.5X3.7X4.7 0,8 WHITE
9484084 LINER 1.8X4.6X5.6 RED COLOUR
9484090 Steel liner MU 10/6.0
9484099 SPRING
9484101 C HOOK
9484102 PRESS SPRING SL 20
9484103 SPRING
9484105 HOOK
9484108 BRAKE SPRING
9484212 GAS SPRING
9484213 GAS SPRING
9485002 VIBRATION DAMPER
9510104 GROVE BALL BEARING
9520509 O-RING 4,48X1,78
9520518 O-RING VITON 15,1 X 1,6
9520521 O-RING 11,3 X 2,4
9526102 TIGHTENING RIBBON
9540410 PUMP-MOTOR
9540411 REPAIR SET FOR PUMP SPECK
9540415 REPAIR SET FOR PUMP SIMACO
9541076 MOTOR
9541078 MOTOR
9541079 MOTOR F WIRE FEEDER
9541084 MOTOR F WIRE FEEDER
9541085 MOTOR 24 VDC 200 RPM
9541088 MOTOR F WIRE FEEDER 200 RPM, OPTIC.
9542004 REAR GUIDE TUBE MECHAFIN
9542005 FASTENING SCREW M4 MECHAFIN
9542006 WIRE MECHANISM CHASS KEMPACTMIG
9542008 REAR GUIDE TUBE 0,6 - 1,6 MM WIRE
9544213 COOLING FAN
9544214 COOLING FAN 172X150X55 24VDC
9544221 COOLING FAN 119X119X38 24VDC
9544222 COOLING FAN
9544262 COOLING FAN
9544303 COOLING FAN WING
9544305 COOLING FAN WING SPECK
9544306 COOLING FAN WING SIMACO
9546024 RUBBER CROSS COUPL.
9547105 WHEEL 200/50-20/55
9547150 WHEEL
9547711 WHEEL, ROTATING
9547770 WHEEL, ROTATING 100
9549053 LOCKING SPRING KWF
9549061 LOCK
9549064 SLIDE LOCK
9549066 CLAMP
9549901 EXTRACTION TOOL BIG, 318851-1
9549901 EXTRACTION TOOL BIG, 318851-1
9549902 EXTRACTION TOOL 189727-1
9551056 L CONNECTION R1/8-R1
9551057 Y CONNECTION 2040-R1/4-R1/4
9551058 L CONNECTION 2020-R1/4-R1/4
9563002 SOLENOID VALVE
9563003 SOLENOID VALVE 24 V AC
9563010 GAS FLOWMETER / REGULATOR
9563011 GAS FLOW CONTROL VALVE
9566506 FILTER PLATE
9566510 FILTER PS 5000
9568801 LOCKING NUT R3/8
9568802 LOCKING NUT R1/4
9568804 JACKET NUT R3/8
9568805 JACKET NUT R1/4
9568807 HOSE SPINDLE R3/8-6KL
9568818 CONNECTOR R1/8-R3/8-R1/8
9568871 HOSE CONNECTOR
9568898 FAST CONNECTION T R1/4
9568901 SNAP CONNECTOR BODY D9-R3/8
9568902 SNAP CONN. SPINDLE D9-5ML
9568903 FEMALE FAST CONNECTION 1/8
9568904 SNAP CONNECTOR 90°
9568905 SNAP CONN, CLOSING
9568906 HOSE SPINDLE R1/4-5ML
9568907 HOSE SPINDLE R3/8-5ML
9568908 SNAP CONNECTOR
9568911 HOSE CONNECTOR R1/8-5ML
9568913 HOSE CONNECTOR R1/8-6ML
9568917 CONIC HOSE COUPLING R1/4-6ML
9568921 CONNECTOR R3/8-6ML
9568933 BANJO NIPPLE 8-5ML
9568934 BANJO SCREW M8X1-17
9568935 COPPER PACKING 8/12-1,3
9568938 HOSE CONNECTOR R1/4-12
9568952 BLOCK R1/4S CL-2543
9568956 IN-LINE CONNECTOR
9568957 BRANCH CONNECTOR 2060-1/4
9580101 GAS NOZZLE MT18,-25
9580112 TIGHTENING BUSH
9580121 CONTACT TIP 0,9 M8
9580122 CONTACT TIP 0,8 M8
9580123 CONTACT TIP 1,0 M8
9580124 CONTACT TIP 1,2 M8
9580125 CONTACT TIP 1,4 M8
9580126 CONTACT TIP 1,6 M8
9580127 CONTACT TIP 2,0 M8
9580128 CONTACT TIP 2,4 M8
9580129 CONTACT TIP 2,8 M8
9580130 CONTACT TIP 3,2 M8
9580158 JACKET NUT
9580159 SNAP CONNECTOR HEAD
9580160 SNAP CONNECTOR HEAD PMT-,MT51W
9580173 CONTACT TIP ADAPTER M6/18,20,25
9580199 WIRE GUIDE TUBE 0,8-1,0 5/28
9580201 ADAPTER
9580217 LOCKING NUT MT32,-38
9580218 SNAP CONNECTOR
9580220 HOOK MT32,-38
9580226 NECK TUBE MT 15
9580227 CONTACT TIP ADAPTER M6
9580230 GAS NOZZLE MT 15
9580235 CONTACT TUBE ORANGE M6 AL/SS 1,2
9580238 SNAP CONNECTOR HEAD BKV1A
9580242 PLAST.TUBE COUPLING 11/9-M12X1
9580258 CONTACT TIP ADAPTER M6 MT51W
9580259 CONTACT TIP ADAPTER M8 MT51W
9580260 CONTACT TIP ADAPTER M6 AL/SS MT51W
9580261 CONTACT TIP ADAPTER M8 AL/SS MT51W
9580262 CONTACT TUBE WHITE M6 AL/SS 0,8
9580264 CONTACT TUBE YELLOW M6 AL/SS 1,6
9580265 INSULATING RING MT 51W
9580266 INSULATING RING
9580267 INSULATING RING
9581001 HEAT EXCHANGER
9581003 HEAT EXCHANGER
9581005 HEAT EXCHANGER 220X225 SIMACO
9581006 HEAT EXCHANGER
9581007 HEAT EXCHANGER 140X179 SIMACO
9590510 SCREW 2,2X7 WN1451
9590511 SCREW 2,2X4,7
9590512 SCREW, TORX 3,0X12,0
9591005 HANDLE MT32,-38
9591007 HANDLE MT41W,-51W
9591010 INSULATING BUSH MT15,-18,-25
9591028 INSULATING BUSH
9591030 INSULATING BUSH
9591031 INSULATING BUSH
9591032 INSULATING BUSH G002,MASTER,-TIG ML
9591037 FOOT STUD
9591049 INSULATING BUSH MT51W
9591067 STOPPER
9591079 INSULAT. RING, NECK MT18, 25, PMT25
9591105 CABLE SUPPORT MT41W,-51W
9591108 RUBBER SHIELD
9591109 INSULATION BUSH MT 15
9591112 INSULATING BUSH YELLOW
9591113 LOCKING BUSH
9591114 INSULATING CHASSIE
9592105 TIGHTENING NUT
9592112 FASTENING SCREW M6 X 10
9592115 NUT FOR WIRE REEL AX LE, COOP
9592116 AXLE FOR WIRE REEL COOP
9592120 SLIDE LOCK
9592121 HUB FOR WIRE REEL
9592126 WATER TANK
9592127 INSULATING BUSH M6 16/10-12
9592128 INSULATING BUSH
9592129 INSULATING RING 16/10-6 SL510
9592130 INSULATING RING M6 16/10-4
9592131 BODY 1
9592132 BODY 2
9592133 COVER
9592136 FILTER
9592139 INSULATING RING M6 16/10-10
9592158 COOLING FAN HOLDER
9592160 CARRYING STRAP
9592162 CARRYING STRAP
9592401 GEAR FEED WHEEL D 0,6-0,8 WHITE
9592402 GEAR FEED WHEEL D 0,9-1,0 RED
9592403 GEAR FEED WHEEL D 1,4-1,6 YELLOW
9592404 GEAR FEED WHEEL D 2,0-2,4 BLACK
9592405 GEAR FEED WHEEL D 2,8-3,2 BLUE
9592406 GEAR FEED WHEEL D 1,1-1,3 ORANGE
9592422 GEAR FEED WHEEL H.D 1,0-1,2 RED
9592423 GEAR FEED WHEEL H.D 1,4-1,6 YELLOW
9592424 GEAR FEED WHEEL H.D 2,0-2,4 BLACK
9592425 GEAR FEED WHEEL H.D 2,8-3,2 BLUE
9720411 CONDUCTOR 0,5 MM2
9720412 CONDUCTOR 0,75MM2
9720440 CONDUCTOR 0,25MM2
9720734 CONTROL CABLE 4 X 0,14 MM2
9720760 ROBOT CABLE 15X0.5+4X1.5 MM
9720770 INTERBUS CABLE
9720822 CONTROL CABLE
9722120 CONTROL CABLE 4 X 1.5 MM2
9722122 CONNECTION CABLE 4X1,5MM2
9722131 ARTIC CABLE 5X0,5+2X1,5 MM2
9722132 ARTIC CABLE 6X0,5 + 2X2,5 MM2
9722138 CONNECTION CABLE 4X2,5MM2
9722142 MAINS CABLE 4X6MM2
9722235 NEOPRENE CABLE 4X1MM2
9722240 LIIT.KAAP. 4X16MM2
9722311 CONNECTION CABLE 3X1,5-5M
9722313 CONNECTION CABLE 3.3M
9722315 CONNECTION CABLE 3.3M
9722316 CONNECTION CABLE
9724156 WELDING CABLE 16MM2
9724157 WELDING CABLE 25MM2
9724158 WELDING CABLE 35MM2
9724159 WELDING CABLE 50MM2
9724160 WELDING CABLE 70MM2
9724161 WELDING CABLE 95MM2
9724635 FLAT TUBULAR COPPER 35 MM2
9724650 FLAT TUBULAR COPPER 50 MM2
9735404 PLASTIC HOSE 4MM
9750015 TRANSIENT SUPPRESSOR MKP3V240
9750105 DIODE
9750114 DIODE 40A
9750115 DIODE
9750126 DIODE BRIDGE
9750153 RECTIFIER UNIT 240A, 300V
9750154 RECTIFICATION UNIT 400A, 300/400V
9750156 RECTIFICATION UNIT
9750157 RECTIFIER UNIT
9750158 RECTIFIER UNIT
9750161 RECTIFICATION UNIT
9750162 RECTIFICATION UNIT 400A, 300/400V
9750166 DIODE UNIT 2X30A 1000V M4
9750170 RECTIFIER UNIT
9750172 RECTIFIER UNIT 80A 1600 V
9750173 RECTIFIER UNIT 100A 1600V
9750174 RECTIFIER UNIT
9750176 RECTIFIER UNIT
9750191 RECTIFIER UNIT 30A / 600V
9751125 THYRISTOR G600-00-304-7106
9751212 RAPID THYRISTOR
9751216 THYRISTOR
9753542 RESISTOR 22-25 0HM20% 30 W TO220
9753543 RESISTOR 150 0HM20% 30 W TO220
9753568 TEMPERATURE SENSOR KT 110
9753587 PTC RESISTOR +60 C
9753588 VARISTOR 175V 14MM
9753592 VARISTOR 250V 20 MM
9754113 POTENTIOMETER 100K
9754122 LINEAR POT.METER 10 K
9754123 POTENTIOM. 10K
9754137 POTENTIOM. 4K7
9754140 POTENTIOM. 10K
9754141 POTENTIOMETER 10 KOHM CERMET
9754142 POTENTIOM. 10K
9754146 STEP POTENTIOMETER P002 10KOHM
9754152 POTENTIOMETER 10 KOHM CERMET
9754156 POTENTIOMETER 100 KOHM CERMET
9754159 POTENTIOMETER 470 KOHM
9755102 CAPACITOR
9755173 CAPACITOR DUCATI
9755177 CAPACITOR 4UF/400VAC
9755217 CAPACITOR 6,3UF 400VAC 50/60HZ
9755223 CAPACITOR 8UF/450V AC
9755264 CAPACITOR 75 UF
9755268 SMOOTHING CAPASITOR 25UF/700VDC
9755615 CAPACITOR 470 UF
9755643 CAPACITOR
9755671 CAPACITOR
9755703 COIN TYPE LITHIUM BATTERY 3V
9759110 KNOB D36
9759111 KNOB D36
9759114 KNOB D21
9759115 KNOB D21
9759116 LOCK PLATE FOR KNOB D21 RED
9759117 KNOB D15
9759118 LOCK PLATE F KNOB D15
9759121 LOCK PLATE F KNOB D21 RED
9759122 LOCK PLATE F KNOB D36
9759124 LOCK PLATE F KNOB D36
9759126 LOCK PLATE F KNOB D15 RED
9759551 PROTECTIVE BUSHING 2.8
9759552 PROTECTIVE BUSH
9759568 SUPPORT FOR CARD
9759569 SUPPORT FOR CARD
9759570 SUPPORT FOR CARD
9760332 SWITCH
9760457 SWITCH 25A, 10 POS, D 22,5
9760502 MAIN SWITCH
9760524 SWITCH 25A, 7 POS, D 22,5
9760602 SWITCH
9760604 SWITCH 32A 2P K60/12
9760611 SWITCH
9760612 MAIN SWITCH 32A 3 POL K60/12
9760615 SWITCH 32A O-Y- D K60/10 D22.5
9760616 SWITCH 32A
9760633 SWITCH 62A, 2P
9760672 SWITCH
9760914 KNOB
9761221 FLIP-FLOP SWITCH WITH PILOT LAMP
9761225 FLIP-FLOP SWITCH WITH PILOT LAMP
9761302 PROTECTION SWITCHES'LEVER
9761320 SWITCH
9761323 CHANGE OVER SWITCH
9761330 LEVER SWITCH
9761341 SWITCH
9761350 SWITCH ON-ON-ON
9761370 LEVER SWITCH
9761371 LEVER SWITCH
9761375 LEVER SWITCH
9761380 LEVER SWITCH
9761381 PROTECTION SWITCHES' LEVER
9761531 KEY SWITCH PROMIG/MXE
9761556 FASTENING PIECE
9761620 PRESSURE SWITCH
9761622 PRESSURE SWITCH
9761627 PUSH BUTTON SWITCH
9761630 MICRO SWITCH
9761640 STEP SWITCH
9761641 IMPULSE POTENTIOMETE
9761654 STEP SWITCH
9764110 CONTACTOR 18A, 230V
9764111 CONTACTOR
9764112 CONTACTOR
9764123 AUXILIARY CONTACT
9764130 CONTACTOR
9764160 CONTACTOR
9764162 CONTACTOR 32A 230V 50/60HZ
9764310 CONTACTOR
9764312 CONTACTOR
9766202 REED RELAY
9766210 CONTACTOR
9766220 RELAY
9766230 RELAY
9767125 SEALING PLUG D25,5
9767127 SEALING PLUG D30,5
9767139 PUSH BUTTON SWITCH ON-OFF
9767180 PUSH BUTTON SWITCH
9767892 TERMINAL BLOCK 12
9769112 FLAT CONTACT 2.8X0.8 NA UH 0.5-1.0
9769113 FLAT CONNECTOR
9769141 FLAT CONTACT, MALE
9769142 CONTACT, BUSH
9769389 RING CABLE SHOE CU 50-70/2XM6
9769510 PÄÄTEHOLKKI 16MM2
9770077 CONTROL CONNECT. 3 POLES, FEMALE
9770081 PLUG S16 PRESS. 7 POLES FEMALE
9770082 PLUG S16 PRESS. 7 POLES MALE
9770083 PLUG S16 PRESS. 7 POLES FEMALE W
9770085 PLUG S16 7 POLES FEMALE
9770105 CONTROL CONNECT. 4 POLES, FEMALE
9770106 MACHINE SOCKET
9770113 EXTENSION CONNECTOR S18
9770116 MACHINE SOCKET
9770117 MACHINE SOCKET 10 POLES, MALE
9770124 PROTECTION CAP
9770130 CONTROL CONNECTOR 24 POLES MALE
9770131 CONTROL CONNECTOR 24 POLES FEMALE
9770135 CABLE CONNECTOR 24 POLES, MALE
9770136 CABLE CONNECTOR 24 POLES, FEMALE
9770138 CONTROL CONNECTOR 37 POLES FEMALE
9770140 CABLE CLAMP + BENDING PROTECTION
9770141 PLUG S16 PRESS 3 POLES MALE
9770142 PLUG S16 7 POLES MALE
9770144 PLUG S16 7 POLES FEMALE
9770145 PLUG S16 PRESS. 7-POL-MALE
9770147 PLUG S16 PRESS. 7 POLES MALE W
9770148 PLUG S16 7 POLES FEMALE K90
9770150 PLUG S18 4 POLES MALE
9770160 CONTROL CABLE PLUG 4 POLES FEMALE
9770170 CONTROL CABLE PLUG 6 POLES MALE
9770180 CONTROL CABLE PLUG 8 POLES MALE
9770181 CONTROL CABLE PLUG 8 POLES FEMALE
9770184 PLUG S18 10 POLES FEMALE
9770185 PLUG S18 10 POLES MALE
9770188 PLUG S20 17-POLES
9770201 INTERCON. COONECTOR 7 POLES FEMALE
9770202 EXT. CONNECTOR
9770204 CABLE CONNECTOR 37-POLES, MALE
9770305 CABLE CLAMP
9770396 BENDING PROTECTION
9770449 FEMALE CONTACT BODY 9 POLES
9770450 FEMALE CONTACT BODY 2 POLES
9770451 PLUG 3 POLES
9770452 FEMALE CONTACT BODY 6 POLES
9770453 FEMALE CONTACT BODY 12 POLES
9770454 FEMALE CONTACT BODY 15 POLES
9770455 PLUG 9 POLES
9770456 PLUG 2 POLES
9770457 PLUG 3-POLES MALE
9770458 PLUG 6 POLES
9770459 NAILONRUNKOLIITIN 12NAP. UROS
9770460 PLUG 15 POLES
9770461 CONTACT MALE LOOSE
9770462 CONTACT , MALE
9770463 CONTACT, FEMALE LOOSE
9770464 CONTACT, FEMALE
9770474 CABLE B. CONNECTOR 12 POLES FEMALE
9770476 CONTACT
9770481 CARD CONNECTION 4 PO
9770486 INTERBUS CONNECTOR COVER
9770491 INTERBUS CONNECTOR MALE
9770492 INTERBUS CONNECT FEMALE 9 POL.
9770498 CONNECTOR TTC
9770499 CONTACT PIN TTC
9770505 JUMPER CLIP M 2.54
9770530 CONTACT 0,3-0,8MM2 FEMALE COIL
9770533 PLUG 2 POLES
9770537 PLUG 6 POLES BODY MALE
9770541 PLUG 12 POLES MALE
9770812 PLUG
9770813 PLUG
9770814 PLUG 63A
9770872 WALL SOCKET
9770892 SOCKET OUTLET
9771509 MACHINE SOCKET DIX 25
9771525 MACHINE SOCKET DIX 50
9771530 MACHINE SOCKET 50/70
9771540 MACHINE SOCKET 70 MM2
9771542 MACHINE SOCKET 95/120
9771544 CABLE CONNECTOR DIX 120 MALE
9771546 CABLE CONNECTOR DIX 120 FEMALE
9771591 MACHINE SOCKET 70 MALE
9771626 CABLE CONNECTOR 10-25 FEMALE
9771627 CABLE CONNECTOR 50 FEMALE
9771628 CABLE CONNECTOR 35 FEMALE
9771629 CABLE CONNECTOR 70 FEMALE
9771630 CABLE CONNECTOR 95 FEMALE
9771637 BRANCH CONNECTOR 70/95
9771650 CABLE CONNECTOR 10-25 MALE
9771670 CABLE CONNECTOR 50 MALE
9771671 CABLE CONNECTOR 35 MALE
9771680 CABLE CONNECTOR 70 MALE
9771681 CABLE CONNECTOR 95 MALE
9772011 CENTRAL ADAPTOR PTT
9772278 FUSE SILIZED 35A
9772279 FUSE SILIZED 50A
9772280 FUSE SILIZED 63A
9772412 FUSE BOX 63A
9772426 BOTTOM CONTACT 35A
9772428 BOTTOM CONTACT 63A
9772433 FUSE RING 63A
9772442 FUSE COVER 63A
9772525 FUSE 6,3A DELAYED 5 X 20
9772526 FUSE 8A DELAYD 5 X 20
9772551 FUSE BOX + NUT 5X20 MM
9772552 FUSE HOLDER 5X20 MM
9775724 SIGNAL LAMP RED
9775725 SIGNAL LAMP CLEAR
9775726 SIGNAL LAMP
9775728 SIGNAL LAMP SIGNAL LAMP
9775729 SIGNAL LAMP YELLOW
9775730 SIGNAL LAMP GREEN
9775731 SIGNAL LAMP RED
9775755 LED WHITE 5MM
9775757 LED LAMP
9775761 LED LAMP RED
9775762 LED LAMP GREEN
9775776 SIGNAL LAMP RED
9775777 SIGNAL LAMP YELLOW
9775778 SIGNAL LAMP GREEN
9776584 THERMOSTAT +110C
9776586 THERMOSTAT
9776587 THERMOSTAT
9776588 THERMOSTAT
9777537 CURRENT TRANSFORMER 1:250 PRO
9777803 TRANSFORMER
9777807 TRANSFORMER
9777820 TRANSFORMER
9777821 TRANSFORMER
9777825 AUXILIARY TRANSFORM.
9777833 TRANSFORMER
9777835 TRANSFORMER
9777931 AUXIL. TRANSFORMER
9777932 AUXIL. TRANSFORMER 18VA
9777934 TRANSFORMER 400/30V 30VA
9777936 AUXIL. TRANSFORMER 230/110/19V/20VA
9777939 AUXIL. TRANSFORMER 230-400/21V(30VA
9791161 TIGHTENING BUSH
9791162 NUT
9791167 BUSH CABLE CLAMP, PK 13,5
9791168 BLOCKING NUT PK 13,5
9791181 TIGHTENING BUSH
9791191 NUT
9791403 MEMBRANE SEALING
9791406 INLET RING
9791611 INLET RING
9791622 INLET RING
9791623 INLET RING
9791630 INLET RING 3A 810 45037
9791680 PROTECTIVE TAP
9792123 HINGE PROMIG 530
9792630 HOSE CLAMP
9792639 CLAMP STRÖMFORS 3962500
9792680 PLASTIC CAN 3L WITH NOSE
9810247 SILICONE PASTE
9821063 LOCTITE 5140 SILICON 300ML
9870372 COLOUR RING
9871021 ELECTRODE HOLDER KEMPPI 300
9871031 ELECTRODE HOLDER KEMPPI 400
9871041 ELECTRODE HOLDER URANIA 5
9871051 ELECTRODE HOLDER KEMPPI 600
9871060 ELECTRODE HOLDER MYKING-200
9871070 ELECTRODE HOLDER MYKING 450
9871080 ELECTRODE HOLDER MYKING 600
9871531 EARTH CLAMP KEMPPI 200
9871540 EARTH CLAMP KEMPPI 350
9871541 EARTH CLAMP KEMPPI 500
9871560 EARTH CLAMP HMP-600
9873010 ALFA-WELDING HELMET
9873012 BAND F WELD. HELMET
9873014 SPRING F.GLASS HOLD.
9873018 SWEAT BAND ALFA
9873019 FRICTION WASHER KEMPPIBETA
9873040 WELD. HELMET BETA 60X110
9873045 WELD.HELMET BETA 90 90X110
9873046 WELD.HELMET BETA 90A 90 X 110 LCD
9873047 WELD.HELMET BETA 90X 90 X110
9873051 PANEL LCD 11 90X110
9873052 PANEL LCD 9-13 90X110
9873055 PANEL LCD 9-13 ADC 90X110
9873149 SPATTER GLASS R 60X110 CLEAR
9873155 SPATTER GLASS POLYKARB. CLEAR
9873157 INSPECTION GLASS
9873158 NON-TRANSPARENT GREY 30 X 110 MM AL
9873161 WELDING GLASS DIN 8 60X110
9873171 WELDING GLASS DIN 9 60X110
9873181 WELDING GLASS DIN 10 60X110
9873191 WELDING GLASS DIN 11 60X110
9873202 WELDING GLASS DIN 12 60X110
9873211 WELDING GLASS DIN 13 60X110
9873212 WELDING GLASS DIN 14 60X110
9873241 WELDING GLASS DIN 8 90X110
9873242 WELDING GLASS DIN 9 90X110
9873243 WELDING GLASS DIN 10 90X110
9873244 WELDING GLASS DIN 11 90X110
9873245 WELDING GLASS DIN 12 90X110
9873246 WELDING GLASS DIN 13 90X110
9873247 WELDING GLASS DIN 14 90X110
9873251 SPATTER GLASS 51X107X1 POLYCARBON.
9873252 SPATTER GLASS 60X110X1 POLYCARBON.
9873253 SPATTER GLASS 90X110X1 POLYCARBON.
9873254 SPATTER GLASS 90X110X1,5 POLYCARBO
9873255 SPATTER GLASS 90X110X1,0 DIN 3
9873260 MAGNIFYING LENS +1,0 51X108 MM
9873261 MAGNIFYING LENS 1,5 51X108 MM
9873262 MAGNIFYING LENS 2,0 51X108 MM
9873263 MAGNIFYING LENS 2,5 51X108 MM
9873501 ELECTRODE GREEN 1,0X175 (W)
9873502 ELECTRODE GREEN 1,6X175 (W)
9873503 ELECTRODE GREEN 2,4X175 (W)
9873504 ELECTRODE GREEN 3,2X175 (W)
9873505 ELECTRODE GREEN 4,0X175 (W)
9873506 ELECTRODE GREEN 4,8X175 (W)
9873507 ELECTRODE GREEN 6,4X175 (W)
9873511 ELECTRODE RED 1,0X175 (WT20)
9873512 ELECTRODE RED 1,6X175 (WT20)
9873513 ELECTRODE RED 2,4X175 (WT20)
9873514 ELECTRODE RED 3,2X175 (WT20)
9873515 ELECTRODE RED 4,0X175 (WT20)
9873516 ELECTRODE RED 4,8X175 (WT20)
9873517 ELECTRODE RED 6,4X175 (WT20)
9873520 ELECTRODE WHITE 1,0X175 (WZ8)
9873521 ELECTRODE WHITE 1,6X175 (WZ8)
9873522 ELECTRODE WHITE 2,4X175 (WZ8)
9873523 ELECTRODE WHITE 3,2X175 (WZ8)
9873524 ELECTRODE WHITE 4,0X175 (WZ8)
9873525 ELECTRODE WHITE 4,8X175(WZ8)
9873526 ELECTRODE WHITE 6,4X175 (WZ8)
9873531 ELECTRODE GREY 1,0X175 (WC20)
9873532 ELECTRODE GREY 1,6X175 (WC20)
9873533 ELECTRODE GREY 2,4X175 (WC20)
9873534 ELECTRODE GREY 3,2X175 (WC20)
9873535 ELECTRODE GREY 4,0X175 (WC20)
9873541 ELECTRODE BLUE 1,6X175 (WL20)
9873542 ELECTRODE BLUE 2,4X175 (WL20)
9876633 CONTACT TIP 0,9 M6
9876634 CONTACT TIP 0,6 M6
9876635 CONTACT TIP 0,8 M6
9876636 CONTACT TIP 1,0 M6
9876637 CONTACT TIP 1,2 M6
9876639 CONTACT TIP 1,6 M6
9876673 O-RING 4,0X1,0
9876860 INSULATING RING LENS
9876866 TIGHTENING BUSH 1,0
9876867 TIGHTENING BUSH 1,6
9876868 TIGHTENING BUSH 2,4
9876869 TIGHTENING BUSH 3,2
9876870 TIGHTENING BUSH 4,0
9878013 HEAT SHIELD
9878018 CERAMIC GAS NOZZLE N:O 3 LONG
9878019 CERAMIC GAS NOZZLE N:O 4 LONG
9878020 CERAMIC GAS NOZZLE N:O 5 LONG
9878021 CERAMIC GAS NOZZLE N:O 6 LONG
9878030 TIG-BODY TTM15V SR-17V
9878031 GAS VALVE TTM15 GV
9878040 TORCH BODY WP 9 FX TTC130F
9880511 SEALING PLUG 20 MM
9880513 RUBBER STUD
9885030 STICKER, YELLOW
9885565 STICKER PLATE 1-10
9885566 STICKER PLATE
9885567 STICKER PLATE
9990400 MATCH UPDATE
9990401 MATCHCURVE
9990402 MATCHCUSTOM
9991000 WISEPENETRATION
9991010 WISEPENETRATION-A
9991011 WISEROOT-A
9991013 WISETHIN
9991014 WISEFUSION
9991015 WISEFUSION-A
9991016 MMA WELDING PROCESS
9991017 MATCH LOG
9991018 MATCH ARC VOLTAGE
9991019 MATCH REPORT
61002150 MINARC EVO 150
61008170 MINARCMIG 170 EVO
61008200 MINARCMIG EVO 200
61531501 SUPERSNAKE GT 02SC 15 M
61840951 EARTH CABLE 95 M2 5M (DIX120)
61840952 EARTH CABLE 95 M2 10M (DIX120)
61841201 EARTH CABLE 120 M2 5 M
61841202 EARTH CABLE 120 M2 10 M
99904020 20 1-MIG Fe
99904021 21 1-MIG Fe
99904023 23 1-MIG Fe Rutil
99904024 24 1-MIG Fe Rutil
99904025 25 1-MIG Fe Metal
99904026 26 1-MIG Fe Rutil
99904027 27 1-MIG Fe Rutil
99904028 28 1-MIG Fe Rutil
99904029 29 1-MIG Fe Basic
99904030 30 1-MIG Fe Basic
99904031 31 1-MIG Fe Basic
99904032 32 1-MIG Fe Basic
99904033 33 1-MIG Fe
99904036 36 1-MIG Fe
99904044 44 1-MIG CrNiMo 23 9 3
99904045 45 1-MIG FC-CrNiMo 23 9 3
99904046 46 1-MIG FC-NiCr21Mo9Nb
99904050 50 1-MIG CuAl8
99904051 51 1-MIG CuAl9Fe
99904060 60 WThin CuSi3
99904061 61 WThin CuAl8
99904062 62 WThin CuAl9Fe
99904071 71 WRoot Fe
99904072 72 WRoot Fe
99904073 73 WRoot Fe
99904074 74 WRoot Fe
99904075 75 WRoot Fe
99904081 81 WRoot CrNiMo 19 12
99904082 82 WRoot Fe Ni
99904083 83 WRoot Fe X96
99904084 84 WRoot Fe 9CrMoV-N
99904085 85 WRoot Fe Metal
99904086 86 WRoot Fe Metal
99904087 87 WRoot Fe Metal
99904088 88 WRoot Fe
99904090 90 WRoot CrNiMo 19 12
99904091 91 WRoot CrNiMo 19 12
99904092 92 WRoot CrNiMo 19 12
99904093 93 WRoot CrNiMo 19 12
99904094 94 WRoot CrNiMo 19 12
99904095 95 WRoot CrNiMo 23 9 3
99904096 96 WRoot NiCr21Mo9Nb
99904097 97 WRoot CrNiMo 23 9 3
99904098 98 WRoot CrNiMo 23 9 3
99904099 99 WRoot CrNiMo 20 25 5 Cu
99904100 A01 1-MIG AlMg5
99904101 A01 PMIG AlMg5
99904102 A02 1-MIG AlMg5
99904103 A02 PMIG AlMg5
99904104 A03 1-MIG AlMg5
99904105 A03 PMIG AlMg5
99904106 A11 1-MIG AlSi5
99904107 A11 PMIG AlSi5
99904108 A12 1-MIG AlSi5
99904109 A12 PMIG AlSi5
99904110 A13 1-MIG AlSi5
99904111 A13 PMIG AlSi5
99904112 A22 PMIG Al
99904113 A23 PMIG Al
99904114 A32 PMIG AlMg5
99904115 A33 PMIG AlMg5
99904116 C01 PMIG CuSi3
99904117 C03 1-MIG CuSi3
99904118 C03 PMIG CuSi3
99904119 C03 WThin CuSi3
99904120 C11 1-MIG CuAl8
99904121 C11 PMIG CuAl8
99904122 C13 1-MIG CuAl8
99904123 C13 PMIG CuAl8
99904124 C13 WThin CuAl8
99904125 C14 PMIG CuAl8
99904126 C24 PMIG CuSn
99904127 C26 PMIG CuSn
99904128 F01 1-MIG Fe
99904129 F01 PMIG Fe
99904130 F01 WRoot Fe
99904131 F01 WThin Fe
99904132 F02 1-MIG Fe
99904133 F02 PMIG Fe
99904134 F02 WRoot Fe
99904135 F02 WThin Fe
99904136 F03 1-MIG Fe
99904137 F03 PMIG Fe
99904138 F03 WRoot Fe
99904139 F03 WThin Fe
99904140 F04 1-MIG Fe
99904141 F04 PMIG Fe
99904142 F04 WRoot Fe
99904143 F04 WThin Fe
99904144 F06 1-MIG Fe
99904145 F06 PMIG Fe
99904146 F13 1-MIG Fe
99904147 F13 PMIG Fe
99904148 F13 WRoot Fe
99904149 F14 1-MIG Fe
99904150 F14 PMIG Fe
99904151 F14 WRoot Fe
99904152 F15 1-MIG Fe
99904153 F21 1-MIG Fe
99904154 F21 WThin Fe
99904155 F22 1-MIG Fe
99904156 F22 WRoot Fe
99904157 F22 WThin Fe
99904158 F23 1-MIG Fe
99904159 F23 WRoot Fe
99904160 F23 WThin Fe
99904161 F24 1-MIG Fe
99904162 F24 WRoot Fe
99904163 F24 WThin Fe
99904164 F26 1-MIG Fe
99904165 M04 1-MIG Fe Metal
99904166 M04 PMIG Fe Metal
99904167 M04 WRoot Fe Metal
99904168
99904169
99904170
99904171 M06 1-MIG Fe Metal
99904172 M06 PMIG Fe Metal
99904173 M15 1-MIG Fe Metal
99904174 R04 1-MIG Fe Rutil
99904175 R05 1-MIG Fe Rutil
99904176 R06 1-MIG Fe Rutil
99904177 R54 1-MIG Fe Basic-
99904178 R64 PMIG Fe Basic
99904179 R74 PMIG Fe Basic
99904180 S01 1-MIG CrNiMo 19 12
99904181 S01 PMIG CrNiMo 19 12
99904182 S01 WRoot CrNiMo 19 12
99904183 S01 WThin CrNiMo 19 12
99904184 S02 1-MIG CrNiMo 19 12
99904185 S02 PMIG CrNiMo 19 12
99904186 S02 WRoot CrNiMo 19 12
99904187 S02 WThin CrNiMo 19 12
99904188 S03 1-MIG CrNiMo 19 12
99904189 S03 PMIG CrNiMo 19 12
99904190 S03 WRoot CrNiMo 19 12
99904191 S03 WThin CrNiMo 19 12
99904192 S04 1-MIG CrNiMo 19 12
99904193 S04 PMIG CrNiMo 19 12
99904194 S04 WRoot CrNiMo 19 12
99904195 S04 WThin CrNiMo 19 12
99904196 S05 1-MIG CrNiMo 19 12
99904197 S05 PMIG CrNiMo 19 12
99904198 S06 PMIG CrNiMo 19 12
99904199 S12 WRoot CrNiMo 19 12
99904200 S13 WRoot CrNiMo 19 12
99904201 S14 WRoot CrNiMo 19 12
99904202 S23 1-MIG CrNiMo 19 12
99904203 S23 PMIG CrNiMo 19 12
99904204 S23 WRoot CrNiMo 19 12
99904205 S24 1-MIG CrNiMo 19 12
99904206 S24 PMIG CrNiMo 19 12
99904207 S26 PMIG CrNiMo 19 12
99904208 S43 PMIG CrNi 25 20
99904209 S53 PMIG CrNi 21 10 N RE
99904210 S54 PMig CrNiMo 27 31 4 Cu L
99904211 S63 PMIG CrNiMo 22 9 3
99904212 S64 PMIG CrNiMo 22 9 3
99904213 S66 WRoot CrNiMo 22 9 3
99904214 S73 PMIG NiCr21Mo9Nb
99904215 S74 PMIG NiCr21Mo9Nb
99904216 S76 WRoot NiCr21Mo9Nb
99904217 S78 PMIG NiCr21Mo9Nb
99904218 S79 PMIG NiCr21Mo9Nb
99904219 S82 1-MIG FC-CrNiMo 19 12
99904220 S84 1-MIG FC-CrNiMo 19 12
99904221 S84 PMIG FC-CrNiMo 19 12
99904222 U13 1-Mig CuAl9Fe
99904223 U13 PMig CuAl9Fe
205948002 FRONT PLATE PRO 4000
205952001 SIDE PLATE PRO 3000
205952002 SIDE PLATE PRO 4000
205952003 SIDE PLATE PRO 5000
205952005 SIDE PLATE MASTER 5000
205967001 FRONT PLATE PRO 5000
206723001 FRONT PLATE KMIG 3200W
206723002 ETUL.KMIG 4000W *C9
206724002 ETUL.KMIG 3200,4000 *C9
206726001 SIDE PLATE LEFT MASTERTIG AC/DC 200
206727001 SIDE PLATE RIGHT MASTERTIG AC/DC 20
313482001 COVER PLATE PROCOOL 10
314690002 GRATE MASTER 5001 SPARE PART
314691001 SIDE PLATE RIGHT MASTER 5001 SPARE
314797001 SIDE PLATE LEFT MASTER 5001 SPARE
426013001 MAIN CIRCUIT CARD Z001 MASTER2200
426545001 COVER PLATE F HANDLE MMT
426964001 CONTACT TIP ADAPTER M8 PMT30,40, SH
427379001 FILTER PLATE 214X304X6 SS PRO
427670001 CONTACT TIP ADAPTER SHORT, M8 PMT51
428600001 SPARE PART IGBT MASTERTIG AC/DC 200
455001001 SPARE PART IGBT 2X150A 1200V IPM 30
603400003 FASTMIG KM 400 MVU
605400003 FASTMIG KMS 400 MVU
613132003 KEMPPI PRO 3200 MVU EVOLUTION
613142003 KEMPPI PRO 4200 MVU EVOLUTION
613152003 KEMPPI PRO 5200 MVU EVOLUTION
618400501 WELDING CABLE 16 MM2 5M MYK
618420101 WELDING CABLE 25 MM2 5M MYKING
618430101 WELDING CABLE 35MM2 5M/MYK
618450101 WELDING CABLE 50MM2 5M/MYK
618451101 EARTH CABLE 50 MM2 5M SCREW
618451201 MAADOITUSKAAPELI 50MM2 10M RUUVI
618470101 WELDING CABLE 70MM2 5M/MYK
618540901 R10 REMOTE CONTROL UNIT 10M
618540902 R10 REMOTE CONTROL UNIT 20M
618542001 R30 DATA REMOTE 10M
621532002 KEMPOWELD 3200 230/400V
621632002 KEMPOWELD 3200W 230-415V
621720001 KEMPOWELD WIRE 200
621740001 KEMPOWELD LSL K400
621755001 KEMPOWELD LSL K550
621830002 KEMPACT PULSE 3000
621853001 KEMPACT MIG 2530
625100501 KMG17/3M MIG TORCH
626010401 INT.CONN.CABLE MULTIMIG 50-5-GH
626010601 INT.CONN.CABLE MULTIMIG 50-10-GH
626010801 INT.CONN.CABLE MULTIMIG 50-15-GH
626011001 INT.CONN.CABLE MULTIMIG 50-20-GH
626019201 INT.CONN.CABLE MULTIMIG 70-25-GH
626035401 INT.CONN.CABLE KW 50-5-WH
626035601 INT.CONN.CABLE KW 50-10-WH
626035701 INT.CONN.CABLE KW 50-15-WH
626035901 INT.CONN.CABLE KW 50-20-WH
627013004 TTC 130 4M TIG-TORCH
627013008 TTC 130 8M TIG-TORCH
627013016 TTC 130 16M TIG-TORCH
627013104 TTC 130F 4M TIG-TORCH
627013108 TTC 130F 8M TIG-TORCH
627013116 TTC 130F 16M TIG-TORCH
627016004 TTC 160 4M TIG-TORCH
627016008 TTC 160 8M TIG-TORCH
627016016 TTC 160 16M TIG-TORCH
627016204 TTC 160S 4M TIG-TORCH
627016208 TTC 160S 8M TIG-TORCH
627016216 TTC 160S 16M TIG-TORCH
627020504 TTC 200W 4M TIG-TORCH
627020508 TTC 200W 8M TIG-TORCH
627020516 TTC 200W 16M TIG-TORCH
627022004 TTC 220 4M TIG-TORCH
627022008 TTC 220 8M TIG-TORCH
627022016 TTC 220 16M TIG-TORCH
627022204 TTC 220S 4M
627022208 TTC 220S 8M TIG-TORCH
627022304 TTC 220GV 4M TIG TORCH
627025504 TTC 250W 4M TIG-TORCH
627025508 TTC 250W 8M TIG-TORCH
627025516 TTC 250W 16M TIG-TORCH
627025704 TTC 250WS 4M TIG-TORCH
627025708 TTC 250WS 8M TIG-TORCH
627025716 TTC 250WS 16M TIG-TORCH
627063004 TTK 130 4M TIG TORCH
627063008 TTK 130 8M TIG TORCH
627063016 TTK 130 16M TIG TORCH
627063104 TTK 130F 4M TIG TORCH
627063108 TTK 130F 8M TIG TORCH
627063116 TTK 130F 16M TIG TORCH
627066004 TTK 160 4M TIG TORCH
627066008 TTK 160 8M TIG TORCH
627066016 TTK 160 16M TIG TORCH
627066204 TTK 160S 4M TIG TORCH
627066208 TTK 160S 8M TIG TORCH
627066216 TTK 160S 16M TIG TORCH
627072004 TTK 220 4M TIG TORCH
627072008 TTK 220 8M TIG TORCH
627072016 TTK 220 16M TIG TORCH
627072304 TTK 220S 4M TIG TORCH
627072308 TTK 220S 8M TIG TORCH
627072316 TTK 220S 16M TIG TORCH
627075704 TTK 250WS 4M TIG TORCH
627075708 TTK 250WS 8M TIG TORCH
627075716 TTK 250WS 16M TIG TORCH
627080504 TTK 300W 4M TIG TORCH
627080508 TTK 300W 8M TIG TORCH
627080516 TTK 300W 16M TIG TORCH
627085504 TTK 350W 4M TIG TORCH
627085508 TTK 350W 8M TIG TORCH
627085516 TTK 350W 16M TIG TORCH
627143201 TTM15V BC 4M TIG TORCH
954421501 COOLING FAN
956300201 SOLENOID VALVE
958010101 GAS NOZZLE PMT 25 + INSUL. BUSH
975017001 RECTIFIER UNIT
975017501 RECTIFICATION UNIT 600A 300/400 V
976050201 MAIN SWITCH K60/12 D22,5
976050202 MAIN SWITCH 25A 3 POL
976051501 Y/D-SWITCH
976052101 SWITCH D22,5
977008101 PLUG S16 PRESS. 7 POLES FEMALE MSF
977008201 PLUG S16 PRESS. 7 POLES MALE MSF
977154001 MACHINE SOCKET DIX 70
4255530000 GAS NOZZLE L90/3.0 MT38/PMT30,40,50
62183000302 KEMPACT PULSE 3000 MVU
204.Z000.1 BINZEL TANDEM TORCH W 800 CAT
3133340A LINK PIECE PMT
4255530E GAS NOZZLE 18D MT38-PMT50
4266840A CONTACT TIP 1,0A M6
4266850A CONTACT TIP 1,2A M6
4266860A CONTACT TIP 1,4A M6
4266890A CONTACT TIP 1,0A M8
4266900A CONTACT TIP 1,2A M8
4266910A CONTACT TIP 1,4A M8
4270510L GAS NOZZLE, LONG PMT 51W
4270510XL GAS NOZZLE L.90 PMT51W
4270710XL GAS NOZZLE L.80 PMT41W
4294880C1 GAS DIFFUSER GREY
4294880CER GAS DIFFUSER CER, PMT27,32,30W
4295760C GAS NOZZLE, CONICAL L76Ø12,PMT27-30
4295760L GAS NOZZLE, LONG L79/Ø14,PMT27-30W
4298290CER GAS DIFFUSER 2 CER, PMT35,-42W
4298290GF GAS DIFFUSER GF PMT 2
4298300CER GAS DIFFUSER 3 CER, PMT42.-52W
4300260C GAS NOZZLE, CONICAL L77/Ø13,PMT42W
4300260L GAS NOZZLE, LONG L80/Ø16,PMT42W
4300380C GAS NOZZLE, CONICAL L80/Ø14,PMT52W
4300380L GAS NOZZLE, LONG L83/Ø18,PMT52W
6085200W FASTMIG SF 52W
6085300W FASTMIG SF 53W
61002150VRD MINARC EVO 150 VRD
6102150AU MINARC 150 AU VRD
6114300C4 MASTERTIG MLS 3000 DIX HF
6150400C1 FASTMIG PULSE 350 W/O P 65
6150500C1 FASTMIG PULSE 450 W/O P 65
6152100EL FASTMIG MXF 65 EL
6152200EL FASTMIG MXF 67 EL
6152300EL MXF 63 EL
6163000VRD MASTERTIG MLS 3000 ACDC VRD
6185264L TRANSPORT UNIT P40L LONG PSL 55 INO
6185421E C110D R.CONTROL UNI WITHOUT CABLE
6200350AN KEMPARC PULSE 350 ANALOG
6200450AN KEMPARC PULSE 450 ANALOG
6201300AN KEMPARC SYN 300 ANALOG
6201400AN KEMPARC SYN 400 ANALOG
6201500AN KEMPARC SYN 500 ANALOG
6203400L KEMPARC DT400L
6231520ML PROMIG 200ML SUB-FEEDER
6252513MMT MMT25 3M MIG TORCH
6252514MMT MMT25 4,5M MIG TORCH
6252713MMT MMT 27 3M MIG GUN
6252714MMT MMT 27 4,5M MIG TORCH
6253043MMT MMT 30W 3M
6253044MMT MMT 30W 4,5M
6253046A12 WS 30W 6M AL1,2
6253046S10 WS 30W 6M SS 1,0
6253046S12 WS 30W 6M SS 1,2
6253048A12 WS 30W 8M AL 1,2
6253048S10 WS 30W 8M SS 1.0
6253048S12 WS 30W 8M SS 1.2
6253213MMT MMT 32 3M MIG TORCH
6253214MMT MMT 32 4,5M MIG TORCH
6253513MMT MMT35 3M MIG TORCH
6253514MMT MMT35 4.5M MIG TORCH
6253516A12 WS 35 6M AL 1.2 MIG GUN
6253516S10 WS 35 6M SS 1.0 MIG GUN
6254013AU MMT40 3M AU
6254014AU MMT40 4.5M MIG WELDING TORCH
6254203MMT MMT 42W 3M MIG TORCH
6254204MMT MMT 42W 4,5M MIG TORCH
6254206A12 WS 42W 6M AL 1,2 WELDSNAKE MIG GUN
6254206S10 WS 42W 6M SS 1.0
6254206S12 WS 42W 6M SS 1.2
6254208A12 WS 42W 8M AL 1,2 WELDSNAKE MIG GUN
6254208S10 WS 42W 8M SS 1.0
6254208S12 WS 42W 8M SS 1.2
6254213MMT MMT 42 3 M MIG GUN
6254214MMT MMT 42 4,5M MIG GUN
6255203MMT MMT 52W 3M MIG TORCH
6255204MMT MMT 52W 4,5M
6260225B INT.CONNECT.CABLE PROMIG 100B 70-15
6260425C1 ROBOT 95-15-WH
6260465C1 ROBOT 70-25-WH
6260465C3 ROBOT 95-20-WH
9580101E GAS NOZZLE THICK WALL
9580101E GAS NOZZLE THICK WALL
9580121A CONTACT TIP 0,9A M8
9580121A CONTACT TIP 0,9A M8
9580121SS CONTACT TIP 0,9SS M8
9580121SS CONTACT TIP 0,9SS M8
9580122A CONTACT TIP 0,8A M8
9580122A CONTACT TIP 0,8A M8
9580122SS CONTACT TIP 0,8SS M8
9580122SS CONTACT TIP 0,8SS M8
9580123A CONTACT TIP 1,0A M8
9580123A CONTACT TIP 1,0A M8
9580123AG CONTACT TIP 1,0AG M8 CUAG
9580123AG CONTACT TIP 1,0AG M8 CUAG
9580123SS CONTACT TIP 1,0SS M8
9580123SS CONTACT TIP 1,0SS M8
9580123ZR CONTACT TIP 1,0CUZR M8
9580123ZR CONTACT TIP 1,0CUZR M8
9580124A CONTACT TIP 1,2A M8
9580124A CONTACT TIP 1,2A M8
9580124AG CONTACT TIP 1,2AG M8 CUAG
9580124AG CONTACT TIP 1,2AG M8 CUAG
9580124SS CONTACT TIP 1,2-1,4 SS M8
9580124SS CONTACT TIP 1,2-1,4 SS M8
9580124ZR CONTACT TIP 1,2CUZR M8
9580124ZR CONTACT TIP 1,2CUZR M8
9580125A CONTACT TIP 1,4A M8
9580125A CONTACT TIP 1,4A M8
9580125ZR CONTACT TIP 1,4 CUZR M8
9580125ZR CONTACT TIP 1,4 CUZR M8
9580126A CONTACT TIP 1,6A M8
9580126A CONTACT TIP 1,6A M8
9580126SS CONTACT TIP 1,6SS M8
9580126SS CONTACT TIP 1,6SS M8
9722313DK CONNECTION CABLE 3.3M
9774120CAN INTERFACE CARD CAN OPEN
9774120DEV FIELDBUS ADAPTER DEVICENET
9774120ETH FIELDBUS ADAPTER ETHERNET
9774120IBC FIELDBUS ADAPTER INTERBUS COPPER
9774120IBO FIELDBUS ADAPTER INTERBUS OPTICAL
9774120PRF FIELDBUS ADAPTER PROFIBUS
9774120PRN FIELDBUS ADAPTER PROFINET
M100183 COAL BRUSH SET FU
M100184 COAL BRUSH SET PROMIG
P0607 MINARCTIGTM 250, TTC 160 4M
P0608 MINARCTIGTM 250, TTC 160 8M
P0609 MINARCTIGTM 250, TTC 220 4M
P0610 MINARCTIGTM 250, TTC 220 8M
P0611 MINARCTIGTM 250 MLP, TTC 160 4M
P0612 MINARCTIGTM 250 MLP, TTC 160 8M
P0613 MINARCTIGTM 250 MLP, TTC 220 4M
P0614 MINARCTIGTM 250 MLP, TTC 220 8M
P0640 MinarcTig Evo 200 TTC 220, 4m
P0641 MinarcTig Evo 200 TTC 220, 8m
P0642 MinarcTig Evo 200 MLP TTC 220, 4m
P0643 MinarcTig Evo 200 MLP TTC 220, 8m
P08818 MAGTRAC F61 WITH FASTMIG KMS, GAS
P08819 MAGTRAC F61 WITH KMS, SUPERSNAKE, GAS
P08822 MAGTRAC F61 WITH FASTMIG PULSE, GAS
P08826 MAGTRAC F61 WITH FASTMIG KMS, WATER
P08827 MAGTRAC F61 WITH FASTMIG PULSE, WATER
P1201 KEMPOMAT 2100 + MMT 25 3 M
P1202 KEMPOMAT 2100 + MMT 25 4,5 M
P1203 KEMPOMAT 2500 + MMT 25 3 M
P1204 KEMPOMAT 2500 + MMT 25 4,5 M
P1205 KEMPOMAT 3200 + MMT 32 3 M
P1206 KEMPOMAT 3200 + MMT 32 4,5 M
P1207 KEMPOMAT 4200 + MMT 42 3 M
P1208 KEMPOMAT 4200 + MMT 42 4,5 M
P2101 FITWELD 300 + MMT 32 3M
P2102 FITWELD 300 + MMT 32 4,5M
P2201 KEMPACT 181A, FE20 3,5M
P2202 KEMPACT 181A, FE20 5,0M
P2203 KEMPACT 251R, FE25 3,5M
P2204 KEMPACT 251R, FE25 5,0M
P2205 KEMPACT 251A, FE25 3,5M
P2206 KEMPACT 251A, FE25 5,0M
P2207 KEMPACT 253R, FE27 3,5M
P2208 KEMPACT 253R, FE27 5,0M
P2209 KEMPACT 253A, FE32 3,5M
P2210 KEMPACT 253A, FE32 5,0M
P2211 KEMPACT 323R, FE32 3,5M
P2212 KEMPACT 323R, FE32 5,0M
P2214 KEMPACT 323A, FE32 3,5M
P2215 KEMPACT 323A, FE32 5,0M
SP000012 CONTROL CARD A002 MVU 10 SPARE PART
SP000013 CONTROL CARD A003 MVU 10
SP000319 CAPACITOR CARD KEMPACT 28/30 MVU
SP000362 PANEL CARD P001 KEMPACT PULSE 3000
SP000370 PANEL KEMPACT PULSE 3000
SP000413 MAIN CIRCUIT CARD Z001 KEMPACTMIG
SP000425 CONTROL CARD A001 KEMPACT PULSE 300
SP000458 CAPASITOR 4.7NF
SP000478 PFC-KURISTIN
SP000522 MAIN CIRCUIT CARD Z001 KEMPACT PULS
SP000540 WF CONTROL CARD A002 KEMPACT PULSE
SP000567 KIPINÄMTJA MASTERTIG 2300 MLS ACDC
SP000741 PANEL KWF 200A/300A
SP000744 PANEL CARD A001 KWF 200A/300A
SP000745 MOTOR + GEARBOX KPKFM4
SP000746 WIRE FEEDER DURA TORQUE 400
SP000751 DIODE CARD MASTERTIG ACDC
SP000752 CONTROL CARD A001 KWF200A/300A
SP000769 CONTROL CARD A001 KEMPOMAT
SP000779 CONTROL CARD A001 WELDFORCE 480V
SP000943 MAIN CIRCUIT CARD Z001 WELDFORCE 48
SP000984 OHJAUSKORTTI A001 2300 ACDC
SP000985 POWER SUPPLY CARD A002 2300 ACDC
SP000986 SPARK CARD A003 2300 ACDC
SP000987 LIITOSKORTTI A004 2300 ACDC
SP000988 MAIN CIRCUIT CARD Z001
SP000989 TOISIODIODIKORTTI Z0 ACDC MLS 2300
SP000990 INTERFACE CARD MASTERTIG 2300 ACDC
SP000991 PFC-KORTTI MASTERTIG MLS 2300 ACDC
SP001005 MAIN CIRCUIT CARD Z001 MINARCMIG 15
SP001011 CONTROL CARD A002 MINARCMIG 150
SP001012 CONTROL CARD A001 MM 150
SP001017 MAIN TRANSFORMER MM 150 / 180
SP001026 MAIN CIRCUIT CARD Z001 MINARCMIG180
SP001027 CONTROL CARD A001 MINARCMIG 180
SP001089 CONTROL CARD A001 MASTERCOOL 20
SP001095 CONTROL CARD Z003 KEMPACT 28/30 MVU
SP001202 MAIN CIRCUIT CARD Z001 KM, KMS 300
SP001203 MAIN CIRCUIT CARD Z001 KM, KMS 400
SP001204 MAIN CIRCUIT CARD Z001 KM, KMS 500
SP001205 CAPACITOR CARD Z002 KM/KMS
SP001206 SECONDARY CARD Z003 KM,KMS300
SP001209 CONTROL CARD A001 KM 300, 400, 500
SP001210 CONTROL CARD A001 KMS 300, 400, 500
SP001216 PANEL CARD P001 KM
SP001221 CONTROL CARD A001 MSF 53, 55, MF 33
SP001249 CONTROL CARD A001 MINARCTIG
SP001250 SPARK CARD A002 MINARCTIG
SP001251 PANEL CARD P001 MINARCTIG
SP001320 MEMBRANE PANEL+METAL PLATE
SP001349 TAKO CARD
SP001486 PANEL CARD P001 KEMPACT PULSE 2800
SP001487 PANEL KEMPACT PULSE 2800
SP001621 FUNCTION PANEL KM 300,400,500
SP001682 MAIN CIRCUIT CARD Z001 KEMPACT MVU
SP001843 WIRE FEEDER DURA TORQUE 400
SP001863 CONTROL CARD A002 PROMIG 540R SWF
SP001893 COOLING FAN MINARCMIG
SP002092 FUNCTION PANEL KEMPGOUGE ARC 800
SP002095 PANEL CARD P001 KEMPGOUGE ARC 800
SP002133 CONTROL CARD A001 ARC FEED
SP002218 WIRE FEEDER DURA TORQUE 400 LEFT
SP002223 WIRE FEEDER DURA TORQUE 400 LEFT
SP002246 MAIN TRANSFORMER T001 MINARTIG 250
SP002273 WIRE FEED UNIT KEMPARC DT400
SP002309 MAIN CIRCUIT CARD Z001 KEMPACTM DT
SP002310 MAIN CIRCUIT CARD Z001 KEMPACT PULS
SP002315 WF CONTROL CARD KEMPACTMIG DT
SP002316 CONTROL CARD A001 MINARCTIG 250
SP002317 MAIN CIRCUIT CARD Z001 MINARTIG 250
SP002318 CONTROL CARD A001 KEMPACT DT
SP002352 PANEL ARC FEED
SP002394 DIODE CARD Z002 MINARTIG 250
SP002396 CONTROL CARD A001 DATAMASTER 2
SP002422 CONTROL CARD A002 KMS MVU
SP002478 MAIN TRANSFORMER 3003 ACDC MLS
SP002497 FASTENING SCREW
SP002556 SWITCH CARD ARC FEED
SP002635 MAIN TRANSFORMER ACDC 3000 400 V
SP002638 CHOKE MLS 3003 ACDC
SP002647 CONTROL CARD A001 KEMPGOUGE ARC 800
SP002683 RELAY CARD Z003 MINARCTIG 250
SP002684 FILTER CARD Z004 MINARC 250
SP002685 SPARK CARD A002 MINARCTIG 250
SP002735 CONNECTION CARD A003 KEMPARC ANALOG
SP002736 INTERFACE CARD A003 KEMPARC DIGI.
SP002743 SPARK TRANSFORMER ACDC 3000, 3003
SP002753 INTERFACE CARD A003 ARC SYSTEM
SP002755 SECONDARY CHOKE L002 MINARCTIG 250
SP002756 PANEL RF 59
SP002826 CONTROL CARD A001 MINARC 220
SP002827 PANEL CARD P001 MINARC 220
SP002918 COOLING FAN 119 X 119
SP002956 CONTROL CARD A001 MLS 3000 ACDC
SP002957 CARD A002 MLS 3000, 3003
SP002958 SPARK CARD A003 MLS3000,3003ACDC
SP002959 PFC-CARD Z004 MLS3003 ACDC
SP002960 INTERFACE CARD A004 MLS 3000, 3003
SP002961 MAIN CIRCUIT CARD Z001 3000 MLS ACD
SP002962 DIODE CARD Z002 3000,3003 ACDC
SP002963 CARD Z003 MLS 3000 ACDC
SP002964 DIODE CARD Z004 MLS3000 ACDC 400V
SP002979 MAIN TRANSFORMER T001 MINARC 220
SP002989 FILTER CARD Z004 MINARC 220
SP002991 DIODE CARD Z002 MINARC 220
SP003026 PANEL CARD P001 180/250 MLP
SP003166 CONTROL CARD A001 MLS3003 ACDC
SP003171 SUB FEEDER SUPERSNAKE
SP003202 MAIN CIRCUIT CARD Z001 3003 MLS ACD
SP003254 MAIN TRANSFORMER FITWELD
SP003275 PROFILE FOR POWER UNIT FITWELD
SP003277 SECONDARY UNIT FITWELD
SP003343 CONTROL CARD A001 FITWELD
SP003346 MAIN CIRCUIT CARD Z001 FITWELD
SP003347 SECONDARY DIODECARD Z002 FITWELD
SP003348 PANELCARD P001 FITWELD
SP003353 CARD FOR REMOTE CONTROL ARC FEED RC
SP003407 COOLING PROFILE FITWELD
SP003461 WIRE FEEDER MECHANISM FITWELD
SP003500 HUB FOR WIRE REEL FITWELD
SP003507 CONTROL CARD A001 FASTMIG PULSE 350
SP003508 CONTROL CARD A001 FASTMIG MXF 65
SP003509 CONTROL CARD A002 FASTMIG PULSE
SP003534 CABLE FOR WIRE FEEDER MECHANISM
SP003574 CABLE FITWELD
SP003773 PANEL CARD P001 K60
SP003806 SNAP CONNECTOR FITWELD
SP003825 MAIN CIRCUIT CARD Z001 FASTMIG PULS
SP00382501 MAIN CIRCUIT CARD Z001 FASTMIG PULS
SP003847 VRD CARD A005 MLS 3000 AC/DC
SP003867 CONTROL CARD A001 KEMPARC BROWSER
SP003898 MAIN TRANSFORMER FASTMIG PULSE
SP003967 PANEL CARD P001 SUPERSNAKE
SP003975 BENDING PROTECTION SUPERSNAKE
SP004071 REMOTE UNIT
SP004092 HANDLE SUPERSNAKE
SP004226 BENDING SUPPORT SUPERSNAKE W
SP004227 WATER HOSE FASTENER SUPERSNAKE
SP004246 SIDE PLATE KEMPCOOL 20, LEFT
SP004247 SIDE PLATE KEMPCOOL 20, RIGHT
SP004261 BENDING PROTECTION SUPERSNAKE
SP004265 INTERFACE CARD A003 KEMPARC 200V
SP004324 CONTROL CARD A001 KEMPCOOL 20
SP004466 WATER HOSE PROTECTION SUPERSNAKE
SP004467 INSULATION FOR PANEL MASTERTIG MLS
SP004531 INSULATING BUSH FOR GAS NOZZLE 42W
SP004535 MOUNTING SET KEMPCOOL 20
SP004536 CONTROL PANEL KMS AS
SP004539 NECK ASSEMBLY PMT 42W
SP004558 BUSH FOR GAS NOZZLE PMT 52W
SP004563 NECK ASSEMBLY PMT 52W
SP004578 NECK ASSEMBLY PMT 42
SP004585 NECK ASSEMBLY PMT 35, NEW TYPE
SP004592 CONTROL CARD A001 MINARCMIG 170
SP004627 PANEL CARD P001 K60
SP004736 CONTROL CARD A001 HYDROCOOL COOLER
SP004932 MAIN CIRCUIT CARD Z001 MINARC EVO 150
SP004968 CONNECTION CARD A003 DGITAL KEMPARC
SP004969 A003 KEMPARC PULSE ANALOG
SP005042 MAIN TRANSFORMER T001 MINARCMIG EVO
SP005132 CHOKE MINARCMIG EVO
SP005448 CONTROL CARD A001 MINARCMIG EVO
SP005449 PANEL CARD P001 MINARCMIG EVO 200
SP005783 SCREWS M6X8 SUPERSNAKE
SP006305 MAIN CIRCUIT CARD Z001 EVO 150 VRD
SP155300 SETUP PANEL FASTMIG PULSE P65
SP2066170 MAIN TRANSFORMER K.WELD 400V
SP2066180 MAIN TANSFORMER K.WELD4000 230V
SP2066210 TRANSFORMER KEMPOMAT2500
SP2068950 TRANSFORMER K/WELD 5500
SP2074030 TRANSFORMER BOC 200C
SP2075880 TRANSFORMER KEMPOMAT 3200
SP2075890 TRANSFORMER KEMPOMAT 4200 400 V
SP2075940 TRANSFORMER BOC 320C UK
SP3136050 CONTROL PANEL MASTER 5000
SP3138480 CHOKE KEMPOMAT 2500
SP3138510 CHOKE KMAT 3200, KWELD 3200 / W
SP3138540 CHOKE KMAT 4200, KWELD 4000,4200
SP3142030 CHOKE KWELD 5500W
SP3143810 TRANSFORMER
SP3143840 TRANSFORMER
SP3143880 CHOKE
SP3144910 TRANSFORMER MIGGER
SP3144920 CHOKE MIGGER
SP3145410 TRANSFORMER
SP3145840 CHOKE
SP3145940 TRANSFORMER FOR MIGGER 210
SP3146110 SECONDARY CHOKE L001 MINARC
SP3148160 TRANSFORMER KEMPOMAT 2100
SP3148210 CHOKE KEMPOMAT 1701
SP3148300 TRANSFORMER KEMPOMAT 1701
SP3150500 TRANSFORMER BOC250C NEW MODEL
SP3151220 CHOKE BOC K 320R
SP3151230 CHOKE BOC K 420R
SP3151470 CHOKE KEMPOMAT 2100
SP3151480 CHOKE MIGGER 210
SP4277550 MAIN PCB MTIG 2500ACDC
SP4281560 FILTER CARD Z001 MTIG 1600 AC/DC
SP4282130 MAIN CIRCUIT CARD Z002 MTIG AC/DC
SP4288230 MAIN CIRCUIT CARD MTIG AC/DC 3500
SP4288240 PRIMARY FILTER CARD MTIG AC/DC 3500
SP4293430 CARD Z004 MASTER 3500 MLS
SP4296010 CARD Z004 MASTER 2500 MLS
SP4301250 CARD Z004 MASTER 1600/2000
SP4307500 PANEELIKORTTI P001MINARCMIG 180
SP4549260 DIODIKORTTI GA001 IPM 7
SP4550300 MAIN CIRCUIT CARD IPM 30
SP600007 DOOR KEMPACTMIG 2530
SP600008 SIDE PLATE KEMPACTMIG 2530
SP600009 DOOR KEMPACT PULSE 3000
SP600010 SIDE PLATE KEMPACT PULSE 3000
SP600012 DIODE SET VZ22
SP600013 DIODE SET VZ10
SP600014 SET OF DIODES 60A 400 V, MM150/180
SP600015 SPARE PART IGBT 50A 600V, MM150
SP600016 V1 IGBT 50A 600VMM 180
SP600017 GEARBOX MINARCMIG 150
SP600018 COVER LEFT+STICKER MINARCMIG 150
SP600019 DOOR MINARCMIG 150
SP600020 SET OF DIODES 4A 600V
SP600021 MAIN TRANSFORMER+FERRITE CORE
SP600022 IGBT-SETTI
SP600023 DIODISETTI 5 X 60 A 2300 ACDC
SP600024 IGBT V65 2300 MLS ACDC
SP600025 IGBT MASTERTIG MLS 2300 ACDC Z003
SP600026 DOOR+STICKER MINARCMIG 180
SP600027 LEFT COVER+STICKER MINARCMIG 180
SP600029 DOOR KEMPACT PULSE 2800
SP600030 CLAMP+NUT
SP600032 PUMP-MOTOR KP 10
SP600035 SEAL SET KP 10
SP600037 WIRE FEEDER, KWF 300, 300S
SP600038 LANGANSYÖTTÖLAITE KWF 200
SP600039 KWF 300 VESILETKUJEN ASENNUSSARJA
SP600040 JACKET KM 300
SP600041 JACKET KM 400
SP600042 JACKET KM 500
SP600043 JACKET KMS 300
SP600044 JACKET KMS400
SP600045 JACKET KMS500
SP600046 DIODE SET 4X60A KM, KMS 300
SP600047 PFC CARD Z004 REPAIR SET
SP600048 CHOKE MINARCTIG 180
SP600049 COOLING FAN
SP600050 SPARK TRANSFORMER MINARCTIG
SP600052 COVER RIGHT MINARCTIG 180
SP600053 COVER LEFT MINARCTIG 180
SP600054 FRONT PLATE MINARCTIG
SP600057 POWER UNIT MINARCTIG
SP600058 PTC RESISTOR +120C
SP600059 MAIN TRANSFORMER MINARCTIG 180
SP600062 CAPACITOR MINARCTIG 180
SP600063 DOOR MSF 55
SP600064 SET OF DIODES MINARCTIG
SP600065 COVER MF 33
SP600066 DOOR MF 33
SP600067 SIDE PLATE RIGHT FASTCOOL 10
SP600068 SIDE PLATE LEFT FASTCOOL 10
SP600069 SPARE PART IGBT MINARCTIG 180
SP600070 DOOR MF 29
SP600071 CASING MF 29
SP600072 CASING MSF 53
SP600073 DOOR MSF 53
SP600074 SNAP CONNECTOR BK7 MSF 57
SP600075 DOOR MSF 57
SP600076 SIDE PLATE LEFT MSF 57
SP600077 CHASSIS MSF 57
SP600078 INSULATOR SET MLS 2300 AC/DC
SP600079 SOLENOID VALVE MINARCTIG
SP600080 MOUNTING SET MASTERCOOL 10
SP600081 SIDE PLATE LEFT KEMPACTCOOL 10
SP600082 SIDE PLATE RIGHT KEMPACTCOOL 10
SP600083 SIDE PLATE RIGHT MASTERCOOL 10
SP600084 SIDE PLATE LEFT MASTERCOOL 10
SP600085 SIDE PLATE RIGHT KEMPGOUGE ARC 800
SP600086 SIDE PLATE LEFT KEMPGOUGE ARC 800
SP600087 JACKET KEMPGOUGE ARC 800
SP600092 JACKET KEMPARC 300
SP600093 JACKET KEMPARC 400
SP600094 JACKET KEMPARC 500
SP600095 SIDE PLATE LEFT KEMPOMAT 3200
SP600096 SIDE PLATE LEFT KEMPOMAT 4000
SP600097 SIDE PLATE LEFT KEMPOMAT 4200
SP600098 DOOR KEMPOMAT 3200
SP600099 DOOR KEMPOMAT 4000
SP600100 DOOR KEMPOMAT 4200
SP600101 SIDE PLATE LEFT KEMPOMAT 2001
SP600102 SIDE PLATE LEFT KEMPOMAT 2501
SP600103 SIDE PLATE LEFT KEMPOMAT 1800
SP600104 SIDE PLATE LEFT KEMPOMAT 2500
SP600105 DOOR KEMPOMAT 2001
SP600106 DOOR KEMPOMAT 2501
SP600107 DOOR KEMPOMAT 1800
SP600108 DOOR KEMPOMAT 2500
SP600109 SIDE PLATE LEFT KEMPOWELD 3200
SP600110 SIDE PLATE LEFT KEMPOWELD 4000
SP600111 SIDE PLATE LEFT KEMPOWELD 4200
SP600112 SIDE PLATE RIGHT KEMPOWELD 3200
SP600113 SIDE PLATE RIGHT KEMPOWELD 4000
SP600114 SIDE PLATE RIGHT KEMPOWELD 4200
SP600115 SIDE PLATE LEFT KWELD 3200W
SP600116 SIDE PLATE LEFT KWELD 4000W
SP600117 SIDE PLATE LEFT KWELD 4200 W
SP600118 SIDE PLATE RIGHT K.WELD 3200 W
SP600119 SIDE PLATE RIGHT K.WELD 4000 W
SP600120 SIDE PLATE RIGHT K.WELD 4200 W
SP600121 DOOR WIRE 200
SP600122 DOOR WIRE 400
SP600123 DOOR WIRE 550
SP600124 SIDE PLATE WIRE 200
SP600125 SIDE PLATE WIRE 400
SP600126 SIDE PLATE WIRE 550
SP600129 JACKET MASTER 2503 MLS
SP600130 JACKET MASTER 3503 MLS
SP600131 JACKET MASTER 2500 MLS
SP600132 JACKET MASTER 3500 MLS
SP600133 JACKET MASTERTIG 2503 MLS
SP600134 JACKET MASTERTIG 3503 MLS
SP600135 JACKET MASTERTIG 2500 MLS
SP600136 JACKET MASTERTIG 3500 MLS
SP600137 JACKET MASTERTIG 3000 MLS
SP600138 JACKET MASTERTIG 4000 MLS
SP600139 JACKET MASTER 1600 MLS
SP600140 JACKET MASTERTIG 2000 MLS
SP600141 JACKET MASTERTIG 3003 MLS
SP600142 JACKET MASTERTIG 4003 MLS
SP600143 SIDE PLATE LEFT KEMPOMIG 3200
SP600144 SIDE PLATE RIGHT KEMPOMIG 3200
SP600145 SIDE PLATE LEFT KEMPOMIG 4000
SP600146 SIDE PLATE RIGHT KEMPOMIG 4000
SP600147 SIDE PLATE LEFT KEMPOMIG 4000W
SP600148 SIDE PLATE RIGHT KEMPOMIG 4000W
SP600149 DOOR PLATE FEED 400
SP600150 SIDE PLATE FEED 400
SP600153 SIDE PLATE LEFT KEMPOMIG 3200W
SP600154 SIDE PLATE RIGHT KEMPOMIG 3200W
SP600156 DOOR ARC FEED 300 P
SP600157 CASING ARC FEED 300P
SP600158 DOOR ARC FEED 300
SP600159 CASING ARC FEED 300
SP600160 DOOR ARC FEED 200
SP600161 CASING ARC FEED 200
SP600162 WIRE FEED UNIT ARC FEED 300
SP600163 WIRE FEED UNIT ARC FEED 300P
SP600164 SIDE PLATE LEFT PRO 3200
SP600165 SIDE PLATE RIGHT PRO 3200
SP600166 SIDE PLATE LEFT PRO 4200
SP600167 SIDE PLATE RIGHT PRO 4200
SP600168 SIDE PLATE LEFT PRO 5200
SP600169 SIDE PLATE RIGHT PRO 5200
SP600170 DOOR PROMIG 500
SP600171 SIDE PLATE PROMIG 500
SP600172 DOOR PROMIG 520R
SP600173 SIDE PLATE PROMIG 520R
SP600174 DOOR PROMIG 501
SP600175 SIDE PLATE PROMIG 501
SP600176 DOOR PROMIG 540R
SP600177 SIDE PLATE PROMIG 540R
SP600179 COVER LEFT MINARCTIG 250
SP600180 COVER RIGHT MINARCTIG 250
SP600181 RELAY SET K1/Z3 MINARTIG 250
SP600182 VARISTOR SET MINARTIG 250
SP600183 SET OF DIODES MINARTIG 250
SP600184 RECTIFIER UNIT MINARTIG250
SP600185 CAPACITOR SET MINARTIG 250
SP600186 COVER LEFT MINARC 220
SP600187 COVER RIGHT MINARC 220
SP600188 FRONT PLATE MINARC 220
SP600189 COVER LEFT MINARCTIG 250MLP
SP600190 COVER RIGHT MINARCTIG 250MLP
SP600191 FRONT PLATE MINARCTIG 250MLP
SP600192 FRONT PLATE MINARC 220VRD
SP600193 FRONT PLATE MINARCTIG 250VRD
SP600194 SIDE PLATE RIGHT KEMPARC COOL 10
SP600195 SIDE PLATE LEFT KEMPARC COOL 10
SP600196 COVER LEFT MINARCTIG 180 MLP
SP600197 COVER RIGHT MINARCTIG 180 MLP
SP600198 FASTMIG/MVU PHASE CONTROL SET
SP600199 PRO/WELDFORCE MVU PHASE CONTROL SET
SP600200 SIDE PLATE RIGHT MASTERCOOL 30
SP600201 SIDE PLATE LEFT MASTERCOOL 30
SP600202 SET OF DIODES 7X60A
SP600203 MICA-INSULATOR
SP600204 SPARE PART IGBT Z003
SP600205 SPARE PART IGBT 2 X 10A
SP600206 EMC-CARD Z005 MLS3000 ACDC
SP600207 JACKET MASTERTIG MLS 3000 ACDC
SP600208 JACKET MASTERTIG MLS 3003 ACDC
SP600211 TIMER CARD KMAT/K400
SP600213 TORCH ONLY
SP600214 UPPER ARM
SP600215 TORCH BODY
SP600216 BONNET GT 4000
SP600217 VALVE WITH BONNET GT4000
SP600218 INSULATING BOOT GT4000
SP600219 AIR/POWER FEM CONNECTOR GT4000
SP600220 HANDLE GT4000
SP600221 ELECTRO HOLDER
SP600222 INSULATOR ASSY GT4000
SP600223 LEVER ASSEMPLY
SP600224 HINGE PIN
SP600225 O-RING
SP600226 SPRING
SP600227 CARD A001 DLI 30
SP600228 SIDE PLATE RIGHT KPS 3500
SP600229 SIDE PLATE RIGHT KPS 4500
SP600230 SIDE PLATE RIGHT KPS 5500
SP600231 SIDE PLATE LEFT KPS 5500
SP600232 SIDE PLATE LEFT KPS 4500
SP600233 SIDE PLATE LEFT KPS 3500
SP600234 FRONT GRATE PRO 4200
SP600235 FRONT GRATE PRO 3200
SP600236 FRONT GRATE PRO 5200
SP600237 FRONT GRATE MASTER 5001
SP600238 FRONT PLATE+ STICKER FITWELD
SP600239 REAR PLATE FITWELD
SP600240 DOOR+ STICKER FITWELD 300
SP600241 DOOR CLAMP+ SPRING FITWELD 300
SP600243 SIDE PLATE MXF 65
SP600244 DOOR MXF 65
SP600245 JACKET FASTMIG PULSE 350
SP600246 JACKET FASTMIG PULSE 450
SP600248 FEED ROLL PRESSURE KEMPACT 2520
SP600249 KNURLED HEAD SCREW
SP600250 PRESS BAR
SP600251 ADJUSTMENT LEVER
SP600263 CONNECTOR NUT FMT 41W
SP600264 SNAP CONNECTOR FMT 41W
SP600279 JACKET KEMPARC PULSE 450
SP600280 JACKET KEMPARC PULSE 350
SP600282 COVER SUPERSNAKE
SP600283 PRESS LEVER, SUPERSNAKE
SP600284 DOOR + STICKER MINARCMIG 170
SP600285 COVER LEFT + STICKER MINARCMIG 170
SP600286 MAIN CIRCUIT CARD MINARC 151
SP600291 DOOR MXF 67
SP600292 SIDE PLATE MXF 67
SP600293 SWAN NECK FMT 41W
SP600294 HANDLE FMT 41W
SP600295 FUME EXTRACTION NOZZLE FMT 41W
SP600296 OUTER NECK FMT 41W
SP600297 CLAMP FOR NOZZLE FMT 41W
SP600298 FUME EXTRACTION END CONNECTOR FMT41
SP600299 CONNECTOR HOUSING BASE FMT41
SP600300 CONNECTOR HOUSING COVER FMT41
SP600312 SIDE PLATE PROMIG 510
SP600316 NECK ASSEMBLY PMT 42
SP600317 NECK ASSEMBLY PMT 35, HEAT SHIELD
SP600319 FRICTION BUSHING COOPTIM
SP600333 PRESSURE DAMPER + HOSE SET
SP600334 WATER HOSES PROMIG 2/3 650 MM
SP600335 INSULATION RING FMT 41W
SP600336 INSULATION KIT FASTMIG
SP600338 UPGRADE KIT FASTMIG PULSE
SP600357 CONNECTOR DIX 25 SPECIAL
SP600360 SIDE PLATE RIGHT KEMPARC SYN 300
SP600361 SIDE PLATE LEFT KEMPARC SYN 500
SP600362 SIDE PLATE RIGHT KEMPARC SYN 400
SP600363 SIDE PLATE LEFT KEMPARC SYN 400
SP600364 SIDE PLATE RIGHT KEMPARC 500
SP600365 SIDE PLATE LEFT KEMPARC 500
SP600366 SIDE PLATE RIGHT KEMPARC PULSE 350
SP600367 SIDE PLATE LEFT KEMPARC PULSE 350
SP600368 SIDE PLATE RIGHT KEMPARC PULSE 450
SP600369 SIDE PLATE LEFT KEMPARC PULSE 450
SP600409 MST 400 ASSEMBLY SET
SP600433 SIDE PLATE MSF 55
SP600445 MAIN CIRCUIT CARD Z001 MIG EVO
SP9540414 PUMP MOTOR SIMACO
SP9540416 PUMP MOTOR
SP9540418 PUMP MOTOR 2L/MIN. 460V
SP9821063 LOCTITE 5140 SILKONMASSA 75ML
SPW000184 DIODE CARD Z002 MASTER 3500 MLS
SPW000480 DIODE CARD Z002 MASTER 2500 MLS
SPW004933 CONTROL/PANEL CARD A001 MINARC EVO
SPW004938 REMOTE CONTROL HARNESS
SPW005103 LOWER FRAME MINARC EVO 150
SPW005104 UPPER FRAME MINARC EVO 150
SPW005105 FRONT PLATE MINARC EVO 150
SPW005107 COVER PLATE RIGHT
SPW005225 INTERFERENCE CHOKE MINARC EVO 150
SPW005275 D-RING
SPW005470 COVER LEFT MINARC EVO 150
SPW005476 BACK GRATE MINARC EVO 150
SPW005505 MAIN CIRCUIT CARD MINARCTIG EVO 200
SPW005506 CONTROL CARD MINARCTIG EVO 200
SPW005507 SPARK CARD MINARCTIG EVO 200
SPW005508 PANEL CARD MINARCTIG EVO 200
SPW005656 PANEL CARD MINARCTIG EVO MLP
SPW006214 CONTROL CARD MASTERCOOL 30
W000005 FRONT PIECE KEMPACTMIG/PULSE
W000006 GRATE KEMPACT MIG/PULSE
W000007 BACK PART OF HANDLE KEMPACTMIG/PULS
W000015 PANEL MEMBRANE KWF 200, 300
W000016 MEMBRANE PANEL KWF 200S, 300S
W000035 BUSBAR KWF
W000051 SPRING KWF 200
W000056 CLAMP KWF
W000074 WIRE FEEDER KWF 200
W000091 PANEL PLATE KWF 200, 300
W000112 BUSBAR KWF 200 / 200S
W000116 PANEL PLATE KWF 200S/300S
W000123 WIRE FEEDER KWF 300, 300S
W000126 BUSHBAR KWF
W000134 INSULATOR F COOLINFA KEMPACTMIG/PUL
W000142 CENTRE PIN WELDFORCE KPS
W000143 STICKER, DOOR KWF
W000157 LS PYÖRITYSTUKI WELDFORCE KPS
W000185 SECONDARY UNIT Z002
W000214 LSL-KIINNITYSLEVY KEMPCT PULSE 3000
W000230 CHOKE KEMPACTMIG 2520,2530
W000249 SECONDARY HEAT SINK KEMPACTMIG
W000256 HANDLE PIPE KEMPACTMIG 2530/PULS
W000257 CHASSIS KEMPACTMIG2530/PULSE
W000260 CHASSIS KEMPACTMIG 2520
W000267 DOOR KEMPACTMIG 2520
W000268 SIDE PLATE KEMPACTMIG 2520
W000281 WIRE FEEDER KEMPACTMIG
W000282 SNAP CONNECTOR KEMPACTMIG
W000285 CURRENT BAR KEMPACTMIG FEEDER MECH.
W000287 HANDLE PIPE KEMPACTMIG 2520
W000298 SECONDARY UNIT TRACK
W000308 MEMBRANE PANEL KEMPACTMIG
W000327 WIRE FEEDER KEMPACT PULSE 3000
W000360 WIRE SYMBOL STICKER KEMPACTMIG
W000364 MOUNTING SET CONTROL VALVE KWF
W000366 DOOR KWF 200, 200S
W000367 DOOR KWF 300, 300S
W000368 CASING KWF 200/200S
W000369 CASING KWF 300/300S
W000373 MEMBRANE PANEL KEMPACT PULSE 3000
W000384 LOCKING CLAMP KWF 200-KPS
W000385 MAIN TRANSFORMER KEMPACT PULSE 3000
W000411 FLAT CABLE L=350
W000417 PROTECTION PLATE FOR PANEL KWF 200
W000422 LOCKING SPRING KWF 200 FRAME
W000431 FRONT GUIDE TUBE D6/2 KEMPACTMIG
W000432 CAPACITOR 4N7 M6/6.3 FLAT
W000449 FRONT GUIDE TUBE SILV 0,8-1,6 MM AL
W000451 FRONT GUIDE TUBE WHITE 0,6-0,8 MM F
W000454 MAIN TRANSFORMER KEMPACTMIG 2520/25
W000470 TARRA ARVOT(OVI KEMPACTMIG2520,2530
W000497 CONNECTION CABLE 25MM2-420 6/8
W000504 WIRING HARNESS COMAU KIT
W000533 PIN OF THE LOCK KWF 200
W000541 CHOKE KEMPACT PULSE 3000
W000550 PRIMARY PROFILE AC/DC 2300
W000558 SIDE STICKER LEFT MINARCTIG 180
W000559 STICKER RIGHT MINARCTIC 180
W000566 GAS HOSE D6 - 6M
W000574 GUIDANCE STICKER
W000586 CONTROL CARD A001 KWF
W000588 PANEL CARD P001 KWF 200, 300
W000589 PANEL KWF 200, 300
W000590 PANEL KWF 200S/300S
W000591 PANEL CARD P001 KWF 200S/300S
W000594 REPAIR SET FOR LOCK KWF 200/KWF 200
W000602 SECONDARY COOL.PROFILE MLS 2300ACDC
W000603 ISOLATION PLATE ACDC 2300 MLS
W000606 CONTROL CARD A001 KEMPACTMIG
W000609 PANEL CARD P001 KEMPACTMIG
W000611 PANEL KEMPACTMIG 2520,2530
W000612 CONNECTION CABLE KEMPACTMIG 2520,25
W000613 SOLENOID VALVE KEMPACTMIG
W000614 WF CONTROL CARD KEMPACTMIG 2520/253
W000617 DIODE CARD Z002 KEMPACTMIG
W000618 SET OF DIODES KEMPACTMIG 2520,2530
W000620 CAPACITOR SET KEMPACTMIG 2520,2530
W000621 VARISTOR SET KEMPACTMIG 2520,2530
W000624 LANG.TAKAOHJ.MUOV. D2KFM4
W000625 AXLE FOR ADJUSTING LEVER KFM 2/4
W000626 PRESS F ADJUSTMENT LEVER KFM2/4,MM
W000627 PRESSURE LEVER KFM2/4,MM
W000628 PRESS LEVER 1KFM2/4
W000632 PRESS LEVER 2KFM4
W000633 UPPER SUPPORT F ADJUSTING LEVER KFM
W000634 CHASSIS DT 400
W000642 PRESSURE LEVER SPRING KFM2/4,MM
W000643 STICKER (DOOR) KEMPACT PULSE 3000
W000651 REAR GUIDE TUBE MINARCMIG
W000653 LOCKING SPRING, AXEL FM2/4
W000666 AXLE FOR PRESS WHEEL KFM2/4
W000667 AXLE FOR PRESS LEVER KFM2/4
W000674 VÄLIPUTKENKIIN.RUUVI KFM2/4
W000675 FEED ROLL RED V70°1.0/1KFM2/4
W000676 FEED ROLL RED V70°1.0/2KFM2/4
W000683 PANEL MEMBRANE KWF 200A/300A
W000685 QUICK LOCK KWF200/KPS
W000711 DRIVE RING V 1,2/1,2
W000714 FEED ROLL 1,0/1,2 STEEL SL 500
W000718 DRIVE RING V1,0/1,0/70 DT 400
W000721 RIGHT SIDE MINARCMIG
W000724 FRONT PIECE MINARCMIG
W000725 REAR GRILL MINARCMIG
W000726 LOCK FOR DOOR MINARCMIG
W000727 LANKAKELAN LUKKOMM
W000728 HUB FOR WIRE REEL MINARCMIG
W000731 GEAR RING 1, DRIVING DT 400
W000732 GEAR RING 2, PRESSING DT 400
W000734 POLARITY SCREW MINARCMIG
W000735 PROTECTIVE GRILL MINARCMIG
W000738 ADAPTER NUT MINARCMIG
W000749 FEED ROLL 0,6 - 0,8 /1,0 MINARCMIG
W000762 WIRE GUIDE TUBE 2,5/5,9/65KFM2/4
W000773 SECUNDARY PROFILE MINARC
W000778 COVER PLATE FOR PANEL KWF 300
W000781 SECONDARY CHOKE MINARCMIG
W000787 CAPACITOR 2 X 4.7NF
W000791 MOUNTING SET BZ PROMIG 540R
W000804 SNAP CONNECTOR KEMPACTMIG DT
W000864 BRAKE PAD
W000865 FASTENING SPINDLE FAST CONNECTOR
W000866 BUSH FOR FAST CONNECTOR SPINDLE KFM
W000867 JACKET MASTERTIG 2300 MLS ACDC
W000869 CONNECTION CABLE 4X16MM2 5M
W000878 STICKER "KEMPPI"
W000881 FASTENING SPRING FOR GUIDE TUBE KFM
W000885 PROTECTION PLATE LSL 5000
W000891 DRIVE RING V 1,0/1,2
W000918 NUT M14 X 1,5
W000923 SIDE PLATE MSF 55
W000924 DOOR MSF 55
W000933 FRONT PIECE MINARCMIG 180
W000940 PROTECTION FOR LCD MM 180
W000941 SEAL, LCD MINARCMIG 180
W000946 PROTECTIVE PLATE KEMPACT PULSE 3000
W000956 WIRE GUIDE TUBE 2,5/5,9/33KFM4
W000960 FEED ROLL ORANGE V70°1.2/1KFM2/4
W000961 FEED ROLL ORANGE V70°1.2/2KFM2/4
W000977 INSULATOR FOR JACKET MLS 2300 ACDC
W000979 SPRING FOR DOOR LOCK MINARCMIG
W000980 JOUSI JARRUNMM
W000982 MEMBRANE PANEL ACS
W001000 FRONT STICKER MINARCMIG 150
W001001 STICKER FOR PANEL MINARCMIG 180
W001006 SOLENOID VALVE MINARCMIG
W001023 PTC RESISTOR MINARCMIG
W001042 SPRING KWF 300
W001045 FEED ROLL V100°0,6/1KFM2/4 L GREY
W001046 FEED ROLL V100°0,6/2KFM2/4
W001047 FEED ROLL V100°0,8/1KFM2/4
W001048 FEED ROLL V100°0,8/2KFM2/4
W001049 FEED ROLL BROWN V70°1,4/1KFM2/4
W001050 FEED ROLL BROWN V70°1,4/2KFM2/4
W001051 FEED ROLL YELLOW V70°1,6/1KFM2/4
W001052 FEED ROLL YELLOW V70°1,6/2KFM2/4
W001053 FEED ROLL GREY V70°2,0/1KFM2/4
W001054 FEED ROLL GREY V70°2,0/2KFM2/4
W001055 FEED ROLL BLACK V70°2,4/1KFM2/4
W001056 FEED ROLL BLACK V70°2,4/2KFM2/4
W001057 FEED ROLL, KNURLED 1,0/1KFM2/4
W001058 FEED ROLL, KNURLED 1,0/2KFM2/4
W001059 FEED ROLL, KNURL ORANGE 1,2/1KFM2/4
W001060 FEED ROLL, KNURLED 1,2/2KFM2/4
W001061 FEED ROLL KNURLED 1,6/1KFM2/4
W001062 FEED ROLL, KNURLED 1,6/2KFM2/4
W001063 FEED ROLL, KNURLED 2,0/1KFM2/4
W001064 FEED ROLL, KNURLED 2,0/2KFM2/4 GREY
W001065 FEED ROLL KNURLED BLACK 2,4/1KFM2/4
W001066 FEED ROLL, KNURLED 2,4/2KFM2/4
W001067 FEED ROLL RED U1,0/1KFM2/4
W001068 FEED ROLL RED U1,0/2KFM2/4
W001069 FEED ROLL U1,2/1KFM2/4
W001070 FEED ROLL U1,2/2KFM2/4
W001071 FEED FOLL U1,6/1KFM2/4
W001072 FEED ROLL U1,6/2KFM2/4
W001077 GAS HOSE D6 4,5 M
W001094 SIDE PLATE LEFT MASTERCOOL 20
W001101 INSULATOR FOR BAR KM/KMS
W001106 DIX-BUSBAR MASTERTIG 2300 MLS ACDC
W001113 CHASSIS KM/KMS
W001114 INSUL. FOR PFC-CARD 2300 MLS ACDC
W001129 KIILLE-ERISTE Z003ACDC 2300 MLS
W001145 PRIMARY PROFILE KM/KMS 300-500
W001172 MEMBRANE PANEL MINARCTIG
W001184 CHOKE KM/KMS
W001189 SIDE PLATE RIGHT KEMPACTCOOL 10
W001225 MAIN TRANSFORMER KM/KMS 300,400,500
W001226 SIDE PLATE LEFT KEMPACTCOOL 10
W001227 FASTENING PIECE
W001232 FASTENING PLATE KEMPACTCOOL 10
W001241 SECONDARY UNIT G002 KM/KMS 300
W001246 SECONDARY CHOKE KM/KMS
W001255 PROTECTIVE RUBBER FOR CABLE CLIP
W001257 MEMBRANE PANEL SF 53
W001272 SIDE PLATE RIGHT MASTERCOOL 20
W001287 SHUNT RESISTOR 200A/60MV
W001292 STICKER MSF 53 LEFT
W001293 STICKER MSF 53 RIGHT
W001318 MEMBRANE PANEL SF 51
W001319 MEMBRANE PANEL KM
W001320 MEMBRANE PANEL MF
W001321 MEMBRANE PANEL SF 52
W001322 MEMBRANE PANEL SF 54
W001325 PANEL PLATE METAL SF 53,54,55
W001331 PANEL PLATE SF 54
W001338 STICKER MSF 57 LEFT, TOP
W001339 STICKER MSF 57, MXF 67 LEFT, BOTTOM
W001340 STICKER MSF 57, MXF 67 RIGHT BOTTOM
W001341 STICKER MSF 57, RIGHT TOP
W001347 ISOLATION
W001354 PRIMARY UNIT G001 KM/KMS 400
W001381 WIND GUIDE MINARCTIG
W001382 SHUNT RESISTOR 450A/60MV
W001388 INSUL. F Z002 2300 MLS ACDC
W001389 LANG.TAKAOH.MUO.D3,5 KFM4
W001391 LANG.TAKAOH.MS D3,5 KFM4
W001430 OHJAUSETUP.3,5/64 KFM2/4
W001431 OHJAUSVÄLIP.3,5/33 KFM4
W001432 OHJAUSETUP.1,0/67FE KFM2/4
W001433 OHJAUSETUP.2,0/64FE KFM2/4
W001434 OHJAUSETUP.4,0/63FE KFM2/4
W001435 OHJAUSVÄLIP.2,0/33FE KFM4
W001436 MIDDLE GUIDE TUBE 4,0/33FE KFM4
W001456 PANEL MEMBRANE ACX
W001476 ACCESSORY DRAWER KMS
W001483 COVER PLATE FASTMIG KMS
W001508 STICKER BLUE
W001509 STICKER, RED
W001510 STICKER 4 WHEELS DT 400
W001519 DIODE CARD Z002 KEMPACT 2800/MVU
W001525 DIODE CARD Z002 KEMPACT 3000/MVU
W001550 PIN MSF 55, 57
W001551 INSULATING BUSH ø80/ø16.5 - 35
W001604 PTC RESISTOR +150C
W001611 PTC RESISTOR +120C
W001612 PTC RESISTOR +90C
W001624 SQUARE NUT M5 DIN 557
W001628 AUXIL. TRANSFORMER MASTERCOOL 20
W001637 FRONT PLATE KMS
W001638 FRONT PLATE KM
W001639 BACK PLATE KMS
W001640 REAR PLATE KM
W001641 FRONT PLATE MSF
W001642 REAR PLATE MSF
W001643 FRONT PLATE FAST COOL 10
W001644 REAR PLATE FAST COOL 10
W001652 SNAP CONNECTOR MSF
W001656 SNAP CONNECTOR MFS55
W001670 AXLE 16 X 245 MF 33
W001688 SECONDARY CHOKE MM 180
W001692 SYÖTTÖPYÖRÄ PYÄLLETTY MM
W001694 HANGING KIT M

Garantie

12 luni

Oferim cele mai bune preturi! Daca primiti o oferta pentru un produs din oferta noastra la un pret mai mic decat cel ofertat de noi anuntati-ne pe e-mail, fax sau telefonic pentru a va face o contraoferta.

Nu ati gasit modelul dorit de aparat in magazinul nostru ? Nicio problema !

Scrieti-ne un email sau contactati-ne telefonic si va ajutam sa gasiti ceea ce cautati.

Nu a fost gasit nici un comentariu. Poti fi primul care scrie un comentariu despre acest produs.

Adaugati un comentariu

Trimite mesaj

Comparator produse

Alegeti produsele
  Consumabile si piese de schimb Kemppi